فردا دو میلیون خانوار وام یک میلیونی می گیرند

به گزارش جهان صنعت نیوز:  «حسین میرزایی» روز چهارشنبه اظهارداشت: از یکم تا هفتم اردیبهشت ماه از مجموع پیامک‌های ارسالی به سرشماره ۶٣۶٩ در مجموع تعداد ٢ میلیون و ٢۶۶ هزار و ٢۶٣ سرپرست خانوار یارانه بگیر شناسایی و لیست آن توسط سازمان هدفمندی یارانه ها در اختیار بانک مرکزی قرار گرفت . 

وی افزود: طبق اعلام قبلی بانک مرکزی از ٢۴ ساعت پس از دریافت اطلاعات فرآیند واریز تسهیلات یک میلیون تومانی شروع می شود. بنابراین فردا (پنجشنبه) واریز شروع و تا پایان شب ادامه دارد. 

سخنگوی تسهیلات کرونا گفت: در انتهای این مرحله در مجموع ١٩ میلیون و ٣٨۵ هزار و ٣٠٨ سرپرست خانوار وام یک میلیونی دریافت می کنند. 

وی گفت: در دور قبل این تسهیلات برای ٣۴ هزار سرپرست خانوار که حساب بانکی آنها مسدود بود واریز نشد، بررسی ها برای رفع مشکل این افراد ادامه دارد و هفته آینده اطلاع رسانی می شود که چه اقداماتی انجام دهند. 

طبق اعلام دولت با شیوع کرونا برای حمایت از افراد آسیب پذیر جامعه به ۲۴ میلیون خانوار یارانه‌بگیر وام یک میلیون تومانی کرونا با اقساط ۳۰ ماهه پرداخت می‌شود. 

در دور نخست لیست ١٧ میلیون و ١۵٣ هزار و ٢١ سرپرست خانوار برای دریافت وام یک میلیون تومانی به سازمان هدفمندی یارانه ها ارسال شد.

 

اخبار برگزیدهاقتصاد کلان

شناسه : 103405
لینک کوتاه :
دکمه بازگشت به بالا