پرداخت وام یک میلیونی به زنان سرپرست خانوار

به گزارش جهان صنعت نیوز:  حسین میرزایی با اشاره به واریز وام یک میلیون تومانی به حساب  ۲ میلیون و ۲۶۶ هزار و ۲۶۳ سرپرست خانوار یارانه بگیر از صبح امروز اظهار کرد: با احتساب این تعداد، آمار گیرندگان وام به یک میلیونی، ۱۹ میلیون و ۳۸۵ هزار و ۳۰۸ سرپرست خانوار رسیده است.

وی تصریح کرد: همچنین سرپرستان یارانه‌بگیر که هنوز اقدام به ارسال شماره ملی خود به سامانه ۶۳۶۹ نکرده‌اند همچنان فرصت دارند تا کد ملی خود را به شماره اعلام شده ارسال کنند ضمن اینکه باید دقت شود که فقط شماره ملی ارسال شود و نیازی به سایر مشخصات سرپرست خانوار نیست.

میرزایی گفت: نکته حائز اهمیت این است که خانواده‌ها دقت داشته باشند که فقط از طریق سرشماره v.refah به سرپرست خانوار پیامک داده می‌شود و در ادامه سرپرست خانوار از طریق شماره ۶۳۶۹ کد ملی خود را ارسال می‌کند و در واقع هر سرشماره دیگری مورد تأیید وزارت رفاه نیست و کلاهبرداری است.

سخنگوی ستاد تسهیلات کرونایی همچنین درباره واریز وام به حساب زنان سرپرست‌خانوار نیز خاطرنشان کرد: اطلاعات این افراد در حال جمع‌آوری است و به زودی به آنها پیامک ارسال خواهد شد و مبلغ وام در نظر گرفته شده برای این افراد واریز می‌شود. بنابراین به هیچ‌وجه مراجعه حضوری پذیرفته نمی‌شود و چنانچه مشکل حساب آنها برطرف شود، حق این افراد برای دریافت تسهیلات محفوظ است.

وی درباره رقم وام زنان سرپرست‌خانوار گفت: اگر تعداد خانوار این افراد یک نفر باشد، آن فرد یک میلیون تومان را دریافت می‌کند. اگر تعداد ۲ تا سه نفره باشند، ۵۰۰ هزار تومان بیشتر و اگر چهار نفره یا بیشتر باشند یک میلیون تومان دیگر اضافه‌ می‌شود.

 

اخبار برگزیده

شناسه : 103663
لینک کوتاه :
دکمه بازگشت به بالا