مشاور رئیس‌ دولت اصلاحات: تجربه مثبتی از پیشنهاد به روحانی نداریم

جهان صنعت نیوز| عبدالله ناصری، مشاور ارشد رئیس دولت اصلاحات درباره پیشنهادات اصلاح‌طلبان به رئیس جمهور برای وزارتخانه‌های بی وزیر اظهار کرد: اصلاح‌طلبان هیچ پیشنهادی به رئیس‌جمهور ندارند، زیرا  تجربه مطلوبی در زمینه پیشنهاد به روحانی نداشتند، رئیس‌جمهور هم از اصلاح‌طلبان تاکنون نظری نخواسته است، معتقدم روحانی خودش باید در این زمینه تصمیم گیری کند.

وی با بیان اینکه روحانی نامزد تشکیلاتی اصلاح‌طلبان نبود، خاطرنشان کرد: اصلاح‌طلبان به دلیل اینکه چاره‌ای نداشتند از رئیس‌جمهور در انتخابات حمایت کردند، بزرگان اصلاحات در پنج سال گذشته به روحانی پیشنهادات بسیاری را مطرح کردند که رئیس‌جمهور عملا هیچ توجهی به آنان نکرد.

مشاور ارشد رئیس دولت اصلاحات با بیان اینکه اصلاح طلبان تجربه مثبتی از پیشنهاد به روحانی ندارند، گفت: امیدواریم که رئیس‌جمهور تصمیمات معقولی را در انتصاب هایش برای سه سال آینده بگیرد، و انتخاب‌های اشتباهی مانند انتخاب ریاست سازمان برنامه و بودجه را مجددا تکرار نکند.

گفتنی است؛ برخی سران اصلاحات در چند ماه گذشته از مردم به دلیل حمایت از روحانی در انتخابات عذر خواهی کرده‌اند اما تحلیلگران سیاسی معتقدند که دلیل این اقدام اصلاح طلبان نزدیکی به دو انتخابات مجلس و ریاست جمهوری است و آنان قصد جدایی خود از روحانی و عدم پذیرش مسئولیت خود را در حمایت از روحانی برعهده دارند.

 

اخبار برگزیدهسیاسی
شناسه : 1705
لینک کوتاه :
دکمه بازگشت به بالا