سفرهای زمینی اربعین امسال انجام می شود

به گزارش جهان صنعت نیوز: به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فرامرز مداح با اشاره به آماده سازی ناوگان عمومی مسافربری جاده‌ای کشور برای سفرهای اربعین حسینی گفت: از اوایل مهرماه سال جاری مصادف با ایام اربعین حسینی و پیک سفرها به عتبات عالیات، اعزام اتوبوس‌ها برای جابجایی زائران انجام می‌شود که از هم اکنون باید برنامه ریزی های لازم با انجمن‌های صنفی و دستگاه‌های دخیل به عمل آید.


قائم مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تصریح کرد: واکسیناسیون بخش‌هایی از حمل و نقل جاده‌ای و راهداری که با آحاد مردم بیشتر سروکار دارند در حال پیگیری است.

مداح بر بهینه سازی و کاهش هزینه‌ها تاکید کرد و بیان کرد: در شرایط کنونی تلاش نیروی انسانی در ستاد و در استان‌ها در قالب بهره وری می‌تواند به کاهش هزینه‌ها و بهینه سازی در حوزه حمل و نقل جاده‌ای و راهداری منجر شود.

وی افزود: مشکلات مربوط به تأمین تجهیزات، دستگاه‌ها و اقلام مورد نیاز سازمان در بخش‌های مختلف حائز اهمیت و خریدها الزاماً به صورت نقدی انجام می‌شود که برخی مواقع موجب کندی کارها می‌شود.

داریوش باقرجوان مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای نیز گفت: در سال جاری سفرهای مربوط به اربعین حسینی و عتبات عالیات را خواهیم داشت و بخش عمده‌ای از ناوگان اتوبوسی به آن سمت گسیل خواهند شد، لذا از هم اکنون بایستی جلسات متعدد با حضور انجمن‌های صنفی برگزار شود تا بتوان مطابق برنامه‌ای جامع و مدون همانند سال‌های قبل این وظیفه مهم را به انجام برسانیم.

اخبار برگزیدهاقتصاد کلان
شناسه : 191736
لینک کوتاه :
دکمه بازگشت به بالا