قیمت روز مسکن/نوسان قیمت مسکن در برخی مناطق تهران

به گزارش جهان صنعت نیوز:  بررسی بازار مسکن پایتخت در نواحی غرب و مرکز حاکی از آن است که متوسط قیمت یک مترمربع واحد مسکونی در نواب ۱۷ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان است، به عبارت دیگر یک واحد ۱۰۰ متری در این محله یک میلیارد و ۷۳۰ میلیون تومان قیمت دارد.

در بریانک که  نسبت به هفته قبل حدود ۲.۲ درصد قیمت خانه‌های آن گران‌تر شده،‌ هر مترمربع واحد مسکونی ۱۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است. خریدار برای واحد ۱۰۰ متری باید یک میلیارد و ۹۱۰ میلیون تومان پرداخت کند.

یک دستگاه آپارتمان ۱۰۰ متری در جیحون (سال ساخت زیر ۵ سال) دو میلیارد و ۱۶۲ میلیون تومان قیمت‌ دارد و واحدی با همین متراژ در صادقیه با قیمت ۴.۱ میلیارد تومان معامله شده است.

مهاجرت به آلمان

در جنت‌آباد جنوبی هر مترمربع واحد مسکونی ۴۲.۷ میلیون تومان و در پونک ۴۴ میلیون تومان است.

هر مترمربع واحد مسکونی در سهروردی در هفته‌جاری ۴۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بوده که نسبت به هفته گذشته تغییر قیمتی نداشته است. در سازمان برنامه یک نسبت به هفته گذشته رشد منفی یک درصد داشته و هر مترمربع آپارتمان ۴۲.۵ میلیون تومان است.

در مرزداران هر مترمربع واحد مسکونی ۵۴.۴ میلیون تومان و در یوسف‌آباد ۵۸ میلیون تومان است. برای خرید یک واحد ۱۰۰ متری در یوسف‌آباد بدون هزینه‌های مربوط به کمیسیون مشاور املاک باید ۵.۸ میلیارد تومان پول داشته باشید. قیمت مسکن در یوسف آباد نسبت به هفته گذشته ۴.۴ درصد افزایش یافته است.

در گیشا نیز که نسبت به هفته گذشته شیب ملایم یک درصد افزایش قیمت داشته‌، هر مترمربع واحد مسکونی ۵۹ میلیون تومان است.

اخبار برگزیدهاقتصاد کلانمسکن

شناسه : 198383
لینک کوتاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا