بورس تهران عضو هیات مدیره فدراسیون بورس‌های اروپا-آسیا شد

به گزارش جهان صنعت نیوز:  از روابط عمومی شرکت بورس تهران، سه‌شنبه (یکم تیر ۱۴۰۰) سی و دومین مجمع عمومی فدراسیون بورس‌های اروپا-آسیا  (فیاس) به دلیل محدودیت‌های به‌وجود آمده براثر شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار شد.

در این نشست، صورت‌های مالی سال ۲۰۲۰ مورد تایید قرار گرفت و عملکرد یک‌ساله دبیرخانه و کمیته ها بررسی شد، همچنین برنامه پیش‌بینی شده سال ۲۰۲۱ مورد ارزیابی اعضا قرار گرفت.

اجلاس جهانی کیش

در پایان رای‌گیری برای یک دوره دو ساله هیات مدیره انجام شد که اعضای هیات مدیره بورس‌های مصر، قزاقستان، آتن، سیدنی، امان، مسقط، تهران، ارمنستان، عراق به عنوان اعضای اصلی، سپرده گذاری مصر و بانک توسعه و بازسازی اروپا به عنوان اعضای وابسته برگزیده شدند که از میان اعضای اصلی، بورس مصر به عنوان رییس هیات مدیره و بورس قزاقستان به عنوان نایب رییس هیات مدیره فیاس و همچنین از میان اعضای هیات مدیره، بورس آتن و بورس سیدنی به ترتیب به عنوان رییس و نایب رییس کمیته کاری فدراسیون بورس های اروپا-آسیایی انتخاب شدند.

همچنین فرابورس ایران،‌ بورس‌های قبرس، تاشکند و فلسطین به همراه سپرده‌گذاری ارمنستان به عنوان اعضای کمیته حسابرسی فیاس برای دو سال برگزیده شدند.

بورس تهران در سال ۹۸ و در نشست سالیانه و کمیته کاری فدراسیون بورس های اروپا- آسیایی (فیاس)، بار دیگر به عضویت هیات مدیره این فدراسیون درآمد.

اخبار برگزیدهاقتصاد کلانبانک و بیمه
شناسه : 198417
لینک کوتاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا