برای نخستین بار در کشور:آکادمی تخصصی بین المللی هاکی در همدان افتتاح شد

به گزارش جهان صنعت نیوز: در  مراسم بهره برداری از آکادمی تخصصی بین المللی هاکی همدان بهرام قدیمی، رئیس فدراسیون هاکی کشور با اشاره به این که افتتاح این آکادمی دستاوردی بزرگ برای هیات هاکی استان همدان است گفت: کار بزرگی انجام شد و به رئیس هیات و مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان خسته نباشید می‌گویم، انشاالله هاکی ما در بخش بانوان با حمایت‌های هیئت‌های استانی پیشرفتی روزافزون داشته باشد.

او اضافه کرد: امیدوارم از این آکادمی به نحو احسن استفاده کنیم و با کشور‌های عربی و حاشیه خلیج فارس در کنار حفظ تجلی های فرهنگی خودمان رقابت کنیم.

حمید سیفی، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان نیز با بیان اینکه آکادمی عمر قهرمانان ما را افزایش می‌دهد و برای ورزش ما سر تاسر سود است، گفت: این آکادمی نخستین بار در کشور افتتاح می‌شود که تحول بزرگی در ورزش ما ایجاد خواهد کرد. بار‌ها گفته ام استان همدان یکی از استان‌های پر ظرفیت کشور است.

 حسین رضازاده قهرمان وزنه برداری جهان نیز در این مراسم گفت: خیلی خوشحالم که ورزشی‌ها در این عرصه حضور دارند، درد ورزشی‌ها را تنها ورزشی‌ها می‌دانند، امیدوارم موفقیت‌های اخیر هاکی برای دیگر رشته‌ها در استان همدان رخ دهد.

او افزود: این آکادمی می‌تواند مرکز اردو‌های تیم ملی شود و امیدوارم با افزایش امکانات، بازیکنان هاکی استان همدان حرف اول را در کشور بزنند.

در ادامه با اهدای شال پهلوانی از سوی عبدالله کاظم روشن (پیشکسوت شناخته شده هاکی استان همدان) به حسین رضازاده، قهرمان اسبق وزنه برداری جهان از او قدردانی شد.

آکادمی تخصصی بین المللی هاکی همدان درمجموعه ورزشی شهید بهشتی واقع در شهرک شهید بهشتی این شهر راه اندازی شده است.

اخبار برگزیدهخواندنیورزشی

شناسه : 199300
لینک کوتاه :
دکمه بازگشت به بالا