کی‌روش:حمایت‌ها نباشد توافقم با فدراسیون ادامه نخواهد داشت

جهان صنعت نیوز| کارلوس کی روش اظهار کرد: موضوع سومی که من با افتخار دعوت رئیس و فدراسیون فوتبال ایران را پذیرفتم تا کارم را تا پایان جام ملتهای اسیا ادامه دهم این بود که به توافق رسیدیم که به خودمان دروغ نگوییم. این موضوع بین بنده و آقای تاج بسیار شفاف بود که اگر نتوانیم راه حل های مناسبی برای حمایت از تیم ملی پیدا کنیم نمی توانیم به موفقیت برسیم. اما در این بین برخی افراد در تلاش هستند که وانمود کنند که این مسایل را نمی بینند.

تنها دلیل قبول پیشنهاد تاج قهرمانی در امارات بود

وی تاکید کرد: یک بار دیگر می گویم که بدون حمایت مالی لازم نمی توانیم برنامه های آماده سازی خودمان را پیاده کنیم. در نتیجه هدف مان از بین می رود و دیگر راهی برای اجرا کردن برنامه های آماده سازی تیم ملی نخواهیم داشت و از همه مهمتر تیم ملی روحیه و اعتماد به نفسش را از دست خواهد داد. مطلب اول و دوم و سوم من بسیار ساده است اما برخی ترجیح می دهند چشمشان را روی آن ببندند. خیلی ساده است که اگر در مهر و آبان امسال فدراسیون فوتبال نتواند از برنامه های تیم ملی حمایت کند آماده سازی ما کاملا از بین می رود و شما دیگر به سرمربی نیازی نخواهید داشت. سرمربی که تنها یک چیز در ذهنش در زمان برگشت بود. تنها دلیلی که پیشنهاد آقای تاج را قبول کردم این بود که سعی کنیم در امارات قهرمان شویم.

در اکتبر و نوامبر حمایت ها نباشد توافقمان ادامه نخواهد داشت

کی روش افزود: همانطور که گفتم به اعتقاد من شجاعت مورد نیاز را داریم و باید پس از ۸ سال به تیم ملی ایران و اهداف آن وفادار باشیم. باید به احترام تمام اشک هایی که ریخته شد و فداکاری ها و جنگ هایی که انجام شده دست به دست هم بدهیم. اما اگر به این موضوعات دست پیدا نکنیم، من با آقای تاج به توافق رسیدیم که اگر در ماه های اکتبر و نوامبر امسال نتوانیم این حمایتها را داشته باشیم توافقات ما ادامه نخواهد داشت و این موضوعات را امضا هم کرده و مکتوب هم کرده ایم. پس از تمام سختی های ۸ سال گذشته، من به کلام و قولم پایبند و متعهد بودم و توقع من این است که طرف مقابل هم به قولها و وعهده های داده شده پایبند باشد و حمایتها از برنامه های ارائه شده را پیاده کنیم؛ تا با یک برنامه آماده سازی خوب به آرزوی بزرگی که داریم و آن هم قهرمانی در جام ملتها است، دست پیدا کنیم.

درباره منافع خودم صحبت نمی کنم

وی ادامه داد: برای من شرایط بسیار شفاف است و من راجع به خودم و کادرم صحبت نمی کنم. البته متوجه هستم که برخی افراد وقتی قراردادی را امضا می کنند فقط راجع به منافع خودشان صحبت می کنند و من می دانم برای این افراد درک شرایط فعلی ما دشوار است. ولی بقیه افراد مانند من در درجه اول در مورد منافع تیم صحبت می کنند و نمی خواهم بگویم کلام من درست است و آنها اشتباه می کنند. یا بگویم انها در جهانی دیگر زندگی می کنند و من در جهانی دیگر. اما من همیشه در مورد منافع تیم صحبت کرده ام.

 

اخبار برگزیدهورزشی
شناسه : 2226
لینک کوتاه :
دکمه بازگشت به بالا