ماجرای فرار بازیکن فوتسال به خارج و کارت خدمت جعلی یک ملی‌پوش

جهان صنعت نیوز| حمید کمالی با اشاره به چالش هایی که تیم ارژن در این فصل با آن روبرو است، گفت: متاسفانه امسال دچار مشکلات عجیبی شده ایم و باعث شده است چند هفته خوب نتیجه نگیریم. تقریبا همه هم در جریان هستند؛ اول رفتن جواد اسفندیاری دروازه بان ما به خارج؛ سپس مصدومیت مرتضی کشاورز کاپیتان تیم که جراحی کرد. همچنین محرومیت میثم برمشوری از سوی کمیته فوتسال به خاطر کارت پایان خدمت و جدایی اسحاق سورغالی از تیم.

وی افزود: در بازی با سن ایچ ساوه با یک تیم ناقص به این شهر رفتیم. چند بازیکن ما متولد ۱۳۷۸ بودند که به میدان رفتند و با تمام وجود بازی کردند. در نیمه اول روی تجربه سن ایچ دو گل خوردیم ولی در نیمه دوم فرصت هایی داشتیم که به گل تبدیل نشد. این باخت چیزی از ارزش های ما کم نمی کند. البته هیچ کدام از ۱۳ تیم دیگر لیگ برتر و هیچیک از تیم های دسته اول هم این مشکلات را ندارند.

سرمربی تیم ارژن درباره اینکه چقدر امیدوار است تیمش به مرحله پلی آف لیگ برسد؟ تاکید کرد: روز اول که گفتیم با وضعیتی که داریم تیم در لیگ برتر بماند کافی است. هفته هفتم و به خاطر نتایج خوب هدف گذاری ما حضور در پلی آف شد. کاش اسمش را نمی آوردیم! اتفاقات بد از همان موقع شروع شد که در دنیای فوتسال و فوتبال عجیب و بی سابقه بود. وقتی در فوتسال چهار یا پنج بازیکن اصلی خود را نداشته باشید یعنی یک تیم را ندارید. در تیم ما زلزله آمد ولی باید همین شرایط را مدیریت کنیم.

تشریح وضعیت دروازه بان فراری به خارج از کشور

کمالی در خصوص وضعیت جواد اسفندیاری و اینکه گفته می شود این بازیکن بعد از یک نزاع خیابانی و وخیم شدن حال طرف مقابل از کشور فرار کرده است، گفت: ما در جریان رفتن اسفندیاری نبودیم. همانطور که می دانید جواد بعد از یکسال دوری به فوتسال بازگشت و خیلی زحمت کشید. او روز بازی با گیتی پسند گفت که مصدوم هستم و چند روز بعد هم از خارج از ایران تماس گرفت و گفت که رفته ام. بعد از تماس جواد بود که متوجه شدیم از ایران رفته است.

وی ادامه داد: جواد اصلا بحثی از مسائل مالی نکرد و نگفت که پول می خواهد. او حتی یکی دو ماه اول پولش را گرفته بود. او تاکید داشت به خاطر زندگی شخصی و به صورت قانونی به خارج از کشور رفته است. در جریان اینکه گفته می شود او فردی را مضروب کرده و طرف هم در کما است، نیستم. خود جواد هم شب گذشته پستی در اینستاگرامش منتشر و تاکید کرد که از حرفهایی که درباره اش گفته می شود، ناراحت است. تا مدارک کافی نباشد نباید راجع به یک جوان اینطور صحبت کرد. تا جایی هم که بنده جواد را می شناسم، او بازیکن با اخلاق و متعصبی بود.

محرومیت برمشوری به خاطر کارت جعلی خدمت

سرمربی تیم ارژن در پاسخ به سئوالی مبنی بر محرومیت میثم برمشوری تصریح کرد: میثم در سالهای گذشته کپی برابر اصل مدارکش را به کمیته فوتسال می داد. امسال وقتی اصل مدارکش را به کمیته فوتسال دادند، آقای سلیمانی دبیر کمیته فوتسال گفت که این بازیکن به خاطر کارت پایان خدمتش مشکلاتی دارد و باید وضعیتش را استعلام کنیم و تا آن موقع حق استفاده از میثم را نداریم. به همین دلیل هفت هفته از برمشوری استفاده نکردیم تا این بازیکن کارت پایان خدمتش را به صورت قانونی خرید چون ۸ سال غیبت داشت.

کمالی ادامه داد: برمشوری سپس به عنوان سهمیه آزاد جذب شد و نامش را هم رد کردیم ولی مجددا بعد از چند بازی اعلام شد که این بازیکن محروم است. با این تصمیم هم ما ضرر کردیم هم میثم. ان شاءالله که اتفاقی رخ ندهد. این بازیکن جوان است. ما تابع قانون هستیم ولی از مسئولان خواهش می کنم تصمیمی بگیرند تا نه میثم ضرر کند، نه تیم ارژن. از هیات رئیسه هم خواهش می کنم کمک کند حداقل بتوانیم یک بازیکن دیگر جذب کنیم.

«چرا اسحاق سورغالی در تمرینات ارژن شرکت نمی کند؟» کمالی در پاسخ به این سئوال گفت: نمی دانیم چرا سورغالی در تمرینات نیست. او را در اختیار باشگاه قرار داده ایم و کمیته انضباطی درباره وی تصمیم می گیرد. سرپرست تیم با این بازیکن صحبت و وی اعلام کرده است چند پیشنهاد دارد و می خواهد از ارژن جدا شود. سورغالی از تیم حفاری هم به عنوان یکی از پیشنهاداتش یاد کرده بود. البته من یک درصد هم شک نداشتم که حفاری با این بازیکن تماس نگرفته است. اتفاقا در ساوه آقای علاسوند سرمربی حفاری را دیدم و وی هم تاکید کرد که تیمش نیازی به چنین بازیکنی ندارد و این پیشنهاد را تکذیب کرد. یکی دو تیم هستند که می دانم این کار را می کنند و به بازیکنان تیم های دیگر پیشنهاد می دهند. دنبال مدارک هستم و قطعا این موضوع را تا انتها پیگیری می کنیم.

اخبار برگزیدهورزشی

شناسه : 2465
لینک کوتاه :
دکمه بازگشت به بالا