شرط مهم پرسپولیس برای ادامه همکاری با گل‌محمدی

به گزارش جهان صنعت نیوز:  شکست برابر سپاهان و به خطر افتادن نایب‌قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، یحیی گل‌محمدی را در موقعیتی سخت قرار داده است. حالا انتقادهای هواداران خشمگین پرسپولیس که ۳هفته مانده به پایان لیگ شاهد قهرمانی تیم رقیب بودند، بیشتر شده و گل‌محمدی هرگز تصور نمی‌کرد اینگونه در گوشه رینگ قرار بگیرد. حالا گمانه‌زنی‌های زیادی درخصوص سرمربی فصل بعد پرسپولیس مطرح است و این در حالی است که گل‌محمدی نیز برخلاف درویش موضع روشنی در مورد فصل آینده نداشته است. یحیی روز یکشنبه در تمرین پرسپولیس دقایقی با بازیکنان صحبت کرد ولی حرفی از فصل بعد به میان نیامد.

از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که درویش خواهان تغییر در ترکیب دستیاران گل‌محمدی است. مشکل پرسپولیس در خط دروازه و مصدومیت‌های متعدد بازیکنان پرسپولیس انتقادهای زیادی را از مربی دروازه‌بان‌ها و مربی بدنساز پرسپولیس به همراه داشته است. از طرفی حمید مطهری هم در صفحات مجازی توسط برخی هواداران پرسپولیس مورد انتقاد قرار گرفته و این مسائل باعث شده تا باشگاه از گل‌محمدی بخواهد دستیارانش را برای فصل بعد تغییر بدهد.

در این شرایط باید دید گل‌محمدی در مقابل فشار باشگاه چه تصمیمی خواهد گرفت و طبیعتا این مربی دوست ندارد این جو در موردش درست شود که تسلیم باشگاه شده است. از طرفی نتایج ۳بازی آینده هم بسیار مهم است و اگر پرسپولیس مقام دومی را هم از دست بدهد، شرایط برای گل‌محمدی سخت‌تر خواهد شد. نزدیکان یحیی خبر می‌دهند که او تصمیمی قطعی برای فصل بعد نگرفته و حتی این شایعه هم مطرح شده که او قرار بود بعد از باخت به سپاهان استعفا بدهد ولی با درخواست برخی از نزدیکانش از تصمیم خود منصرف شد. مسئله مهم انتقادهایی است که توسط هواداران پرسپولیس از یحیی صورت گرفته و این موضوع برای او آزاردهنده است. باید دید درنهایت گل‌محمدی چه تصمیمی برای فصل بعد خواهد گرفت.

اخبار برگزیدهخواندنیورزشی
شناسه : 262350
لینک کوتاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا