امیر حسین نوری برنده جایزه ویژه سال ۲۰۲۲ در هالیوود امریکا شد

به گزارش جهان صنعت نیوز: در این برنامه که امسال به شکل مجازی برگزار شد، مجری های برنامه برای معرفی این جایزه عنوان کردند: و حالا زمان معرفی و اهدای جایزه ی “outstanding legacy award” فرارسیده است. اعطای این جایزه ی بسیار ارزشمند به معدود هنرمندان شایسته ای صورت میگیرد که موسیقی آنان به عنوان میراث ماندگار شناخته شده و برای نسل های آینده نیز مهم (ارزشمند ) خواهد بود.

در این زمانه که آشوب و آشفتگی در گوشه گوشه ی جهان دیده می شود، ما ، جامعه خلاق باید با تمام نیرو برای تعریف ارزش های واقعی تلاش کنیم. حفظ مفهوم انسانیت به عنوان والاترین ارزش در این دنیا، برای آیندگان امری حیاتی است. آکادمیا مفتخر است که این جایزه را به هنرمند شایسته ، امیرحسین نوری اعطا نماید.

امیرحسین نوری در قسمتی از صحبت های خود در ویدیو ارسالی برای این مراسم گفت: هدف نهایی من همیشه در آثارم ، واژه انسانیت است و معتقدم هنر والا ، میراثی است که از زمان خواهد گذشت. پس هدف من تنها خلق هارمونی های پیچیده نیست بلکه مفاهیمی است که همراه با نت ها به گوش مخاطبانم در سراسر دنیا می رسانم. من می خوام نه به عنوان یک هنرمند بلکه به عنوان یک انسان این رو بگم که جنگ راه حل دنیای ما نیست به امید روزی که فارغ از مرز ها تمام انسانها در صلح و آزادی زندگی کنند.

آکادمیا جایزه ویژه میراث ماندگار یک هنرمند در مراسم گالا درهالییود امریکا، به هنرمندانی تعلق می گیرد که آثار آنها فراتر از زمان حال و برای نسل های بعدی بشریت نیز ارزشمند شناخته می شود. این جایزه به دلیل انتشار آثاری برای پروژه رویای سپید و آثاری با فلسفه انسانی نظیر ” شهر آدم ها” و ” نیروانا” که اشعار حکیم عمر خیام را در دل خود دارد به امیرحسین نوری تعلق گرفته است.

https://www.theakademia.com/gala2022/AmirHosseinNouri-OL.html

اجتماعی و فرهنگیاخبار برگزیده

شناسه : 271576
لینک کوتاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا