ترافیک جاده چالوس قفل شد

رییس پلیس راه مازندران اعلام کرد که در هر سه مسیر منتهی به این استان در جاده کندوان، هراز و فیروزکوه ترافیک سنگین است.

به گزارش جهان صنعت نیوز، سرهنگ یدالله جهان‌تاب روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: ترافیک خودرو در جاده کندوان حد فاصل دوراهی شهرستانک تا نسا و محدوده سیاه بیشه سنگین گزارش شده است.

وی وضعت ترافیک در آزاد راه تهران شمال در محدوده انتهای آزاد راه و همچنین مسیر جنوب به شمال جاده هراز در محدوده‌های بایجان و سه راهی چلاو را نیز سنگین اعلام کرد و از رانندگان وسایل نقلیه با صبر و حوصله رانندگی کنند تا از وقوع حودث ناگوار جلوگیری شود.

اجلاس جهانی کیش

سرهنگ جهان تاب با بیان اینکه بارش باران در برخی محورهای شمالی باعث لغزندگی سطح جاده‌ها شده است و رانندگان باید جوانب احتیاط را رعایت کنند، گفت : در مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه در محدوده شهر دماوند نیز ترافیک خودرو سنگین گزارش شده است.

محورهای کندوان و هراز از عصر امروز جمعه از سمت مازندران به تهران و کرج یکطرفه می‌شود

رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته جاری در محورهای ارتباطی این استان خبر داد و افزود: به احتمال محورهای کندوان و هراز از عصر امروز جمعه از سمت مازندران به تهران و کرج یکطرفه می‌شود.

سرهنگ جهان تاب افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

برابر آمار، سالانه بیش از ۵۰۰ میلیون دستگاه خودرو در محورهای مازندران تردد دارند که ۱۱ درصد از این ترددها در محورهای اصلی و بقیه درون شهری است.

مازندران ۱۰ هزار و ۴۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که حدود سه هزار کیلومتر از آن جاده اصلی و بقیه محور روستایی است.

منبع: ایرنا

مسکن
شناسه : 342005
لینک کوتاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا