وام بازنشستگان بدون بهره می شود؟

مدیرکل بازرسی سازمان تأمین اجتماعی از اجرای قریب‌الوقوع طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان در راستای حمایت از رونق تولید در کشور خبر داد.

به گزارش جهان صنعت نیوز، همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری از این فرصت در جهت ارتقای تعامل مسئولان با آحاد جامعه بهره برده و با ایجاد میزهای ارتباطی مسئولان با مردم زمینه پاسخگویی بی‌ واسطه مدیران دولت به دغدغه‌های شهروندان را فراهم کرده است.

“امیر احمدی” مدیرکل بازرسی سازمان تأمین اجتماعی در حاشیه بازدید از نمایشگاه و حضور در غرفه مرکز ارتباطات مردمی دولت، درباره ماموریت‌های این سازمان اظهار داشت: تأمین اجتماعی در دو حوزه بیمه‌ و درمان به ۴۶ میلیون نفر، معادل ۵۵ درصد مردم در سراسر کشور خدمات‌رسانی می‌کند.

وی افزود: تیم بازرسی سازمان به دستور مدیرعامل در سفرهای استانی دولت همراه رئیس‌جمهور انقلابی در اقصی نقاط کشور حضور می‌یابد تا ضمن نظارت بر نحوه خدمت‌رسانی به شهروندان عزیز، به‌صورت مستقیم از نظرات و درخواست‌های آنها مُطّلع شود.

مدیرکل بازرسی سازمان تأمین اجتماعی در ادامه، بیمه‌های صنفی همچون بیمه کارگران ساختمانی و قالیبافان را خدمات بیمه‌ای و کمیسیون‌های پزشکی و ازکارافتادگی‌ و پرداخت هزینه‌های غیر شمول برای بیماران‌ صعب‌العلاج را از خدمات‌ درمانی این سازمان برشمرد.

احمدی با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی برای بازنشستگان هم وام های بدون سود در نظر گرفته است، یک خبر خوش هم برای کارفرمایان داد و اعلام کرد: در ماه‌های آتی بخشودگی جرایم کارفرمایان در راستای تحقق فرمان رهبر انقلاب برای رشد تولید اجرایی خواهد شد تا چرخه تولید با قدرت بیشتری به حرکت ادامه دهد.

ایرنا

بانک و بیمه
شناسه : 351627
لینک کوتاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا