یک روز از مهلت خرید خودرو از سامانه یکپارچه پرید

از صبح روز گذشته (چهارشنبه)، سامانه تخصیص یکپارچه خودرو باید برای متقاضیان حائز شرایط فعال می‌شد تا به جهت انتخاب پنج اولویت خودرویی‌شان اقدام کنند؛ اکنون پس از گذشت یک روز، این سامانه هنوز دچار اختلال است و تعداد بسیاری حتی نمی‌توانند وارد سامانه شوند.

به گزارش جهان صنعت نیوز، گام دوم مشارکت در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها از صبح روز گذشته (چهارشنبه سوم خرداد ماه) برای متقاضیان واجد شرایط که در موعد مقرر حساب وکالتی تعریف و وجه لازم را مسدود کرده‌ و به تایید بانک و سامانه رسیده بود، اسماً آغاز شد؛ متقاضیان از دیروز به مدت هشت روز (تا چهارشنبه هفته آینده) برای ثبت پنج اولویت خودرویی مورد نظر خود فرصت دارند.

سایت سامانه باید از روز گذشته فعال می‌شده تا مشتریان بتوانند برای انتخاب پنج اولویت خودرویی مورد نظر خود اقدام کنند و در لیست نوبت‌دهی یا حق تقدم خرید خودروهای داخلی بر مبنای لیست انتظار قرار بگیرند.

اما نکته قابل تامل اینجاست که پس از گذشت بالغ بر ۲۴ ساعت که سایت باید فعال و مشتریان برای خرید خود اقدام می‌کردند، هنوز دچار اختلال است و تعداد بسیاری از مشتریان در تماس با این خبرگزاری اعلام کرده‌ند که حتی نمی‌توانند وارد سایت سامانه شوند؛ چه برسد به اینکه بخواهند خودرو انتخاب کنند.

این اختلال احتمالا به سبب بار ترافیکی بالا و تعداد مراجعه بسیار متقاضیان پیش آمده است.

این موضوع در حال پیگیری است و با توجه به اینکه تا چهارشنبه هفته آینده همچنان فرصت برای ثبت‌نام وجود دارد و اینکه زمان ثبت‌نام تاثیری در اولویت‌بندی تخصیص خودرو ندارد، متقاضیان نگران نباشند و در ساعات و روزهای بعدی اقدام کنند./ایسنا

خودرو

شناسه : 352709
لینک کوتاه :

۶ دیدگاه

  1. من دور اول تا تاریخی اعلام کردن انصراف زدم از طرح حالا مرحله دوم هرچی میرم برای انتخاب ماشین مینویسه شما انصراف دادید نمی توانید ثبت نام کنییدچطور باید پیگیری کنییم

  2. من قبل از تاریخ اعلام انصراف دادم الان میخوام ثبت نام کنم میگه شما قبلا انصراف داده اید نمیتوانید ًبت نام کنید ، لطفا اگه میدونید راهنمایی کنید سایتشونم پشتیبانی نداره ممنون.

    1. سلام این مشکل رو منم دارم البته با مدیریت آقایون حل میشه نگران نباش اگه مشکلی نبود و به راحتی ثبت نام می کردی باید شک میکردی آره دوست عزیز .درضمن بعضی خودروها هنوز قیمت ندارند مگه میشه خرید،بعد میگن ،مدیریت ،قانون،نظم،مردم رو حسابی سرکار گذاشتند بی وجدانها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا