هوشمند سازی واحدهای تولیدی در دستور کار چادرملو قرار گرفت

مدیر عامل چادرملو تاکید کرد که با وجود محدودیت های ناشی از مصرف انرژی و کاهش قیمت های جهانی فولاد، چادرملو موفق شد نسبت به سایر شرکتهای هم ردیف از سودآوری قابل قبولی برخوردار گردد.

در نشست بررسی عملکرد واحدهای تولیدی مجتمع صنعتی چادرملو پس از ارائه گزارش های مبسوط مدیر مجتمع و مدیران واحدهای مختلف در خصوص عملکرد ۲ ماهه امسال، طرح ها و برنامه های افزایش تولید، ارتقای بهره وری و تدابیر بیش از پیش کاهش آلایندگی های زیست محیطی، مهندس طاهرزاده مدیر عامل چادرملو با مثبت ارزیابی کردن عملکرد تولید محصولات زنجیره فولاد طی سال ۱۴۰۱ و نیز ۲ ماهه ابتدایی سال جدید که موفق به کسب رکوردهای بی سابقه از ابتدای فعالیت واحدهای تولید شمش فولاد و آهن اسفنجی گردیدیم، افزود: با وجود محدودیت های ناشی از مصرف انرژی و کاهش قیمت های جهانی فولاد، چادرملو موفق شده است نسبت به سایر شرکتهای هم ردیف از سودآوری قابل قبولی برخوردار گردد.

مدیر عامل چادرملو تصریح کرد: امسال هم با توجه به وضعیت بازار جهانی سنگ اهن و پیش بینی قیمت محصولات فولادی، تکلیف ما در ایجاد شرایط رقابت پذیری بسیار سنگین‌تر می شود. باید تمام سعی و توان خود را برای افزایش تولید به ویژه در انتهای زنجیره، افزایش بهره وری و راندمان تولید و کاهش مصرف حامل های انرژی با رعایت کامل ضوابط زیست محیطی مصروف داریم.

مهندس طاهرزاده با تاکید بر تدوین برنامه های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت در جهت کسب بالاترین استانداردهای زیست محیطی برای تولید افزود: آموزش و به کار گیری تجهیزات مدرن، روزآمدکردن و هوشمند سازی فرآیند تولید فولاد به خصوص در صنایع پائین دستی نقش مهمی در ارتقای شاخص‌های تولید و توسعه پایدار خواهد داشت.

در ادامه این نشست دکتر صلاحی، رئیس هیات مدیره چادرملو ضمن تشکر از تلاشهای بی وقفه و قابل تقدیر تمامی مدیران شرکت در بهبود شرایط تولید، گفت: چادرملو بعنوان یک شرکت صنعتی شاخص در استان یزد شناخته می شود، از این رو وظیفه ما و شما برای رسیدن به استانداردهای قابل قبول بسیار خطیر و مهم است و از اینکه میبینم دغدغه مدیران در جهت ارتقای بهره وری و اعمال تدابیر زیست محیطی است بسیار خرسندم.

همچنین دکتر فاطمی اردکانی نایب رئیس هیات مدیره چادرملو ضمن تقدیر از اقدامات موثر مدیران شرکت در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی تاکید کرد. باید همه توان و تخصص خود را برای هوشمند سازی چرخه تولید به کار گیریم تا علاوه بر ارتقای کیفیت بتوانیم محصولات زنجیره را متناسب با نیاز مشتری تولید نمائیم.

صنعت و معدن
شناسه : 352730
لینک کوتاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا