وزیر دفاع خبر داد: ارائه بسته حمایتی غیرنقدی به بازنشستگان نیروهای مسلح

جهان صنعت نیوز| امیر سرتیپ حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح روز دوشنبه در حاشیه برگزاری همایش علمی سالیانه تامین اجتماعی نیروهای مسلح که در ساختمان وزارت دفاع برگزار شد، گفت: بازنشستگان امروز نیروهای مسلح رزمندگانی هستند که در دوران هشت سال دفاع مقدس زحمات زیادی کشیدند. بازنشستگان امروز همرزمان شهدا و جانبازان هستند و باید بیش از این مورد توجه قرار گیرند.

وزیر دفاع گفت: با توجه به شرایط کنونی در خصوص مسائل اقتصادی که موجب کاهش قدرت خرید بازنشستگان شده است، باید با حمایت های مختلف از این قشر موجب عبور از این شرایط شویم.

وی با اشاره به نزدیک بودن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، گفت: امیدواریم در این ایام اخبار خوبی در زمینه مسائل فضایی، دریانوری و غیره برای ملت ایران ارایه کنیم.در حوزه فضایی با کمک و همکاری وزارت ارتباطات و دانشگاههای مختلف همکاری بسیار خوبی صورت گرفته که قدردان آنها هستیم.

بنابراین گزارش، نخستین همایش علمی سالانه تامین اجتماعی نیروهای مسلح با حضور جمعی از مسئولان کشوری و لشکری در خصوص مشکلات و ارائه راهکارهای رفع مشکلات بازنشستگان نیروهای مسلح در ساختمان وزارت دفاع برگزار شد.

پیشنهاد ویژهسیاسی
شناسه : 3615
لینک کوتاه :
دکمه بازگشت به بالا