اگر همدان را برای گردشگری و اقامت انتخاب کرده اید، بخوانید

معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری همدان گفت: برای تمام مسافرانی که همدان را برای گردش و اقامت انتخاب کنند ۲۰ میلیون وام چهار درصد در نظر گرفته‌ایم‌.

به گزارش جهان صنعت نیوز، سید مجتبی حسینی، در نشستی با مدیران شرکت‌های خدمات مسافرتی و جهانگردی ایران بیان کرد: برای تمام مسافرانی که همدان را برای گردش و اقامت انتخاب کنند. ۲۰ میلیون وام چهار درصد در نظر گرفته‌ایم. دوره بازپرداخت این تسهیلات در حال حاضر یک ساله است. تلاش می‌کنیم سود آن کمتر هم شود.

معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری همدان با اشاره به اینکه تسهیلات به ازای هر یک نفر است. او تصریح کرد: تمامی الزامات یک سفر خوب در همدان وجود دارد. از حمایت دولتی نیز در این حوزه برخورداریم.

حسینی با اشاره به اینکه استاندار مجدانه پای کار حوزه گردشگری هستند. هر اتفاقی که از منظر سرمایه‌گذاری در این حوزه انجام شود، تمام قد از آن حمایت می‌کنیم.

برندسازی و معرفی همدان

وی درباره اقدامات تبلیغات گردشگری همدان بیان کرد: برنامه‌ای درباره همدان از ۱۰ مرداد به مدت ۱۵ شب روی آنتن شبکه ۲ می‌رود.  بعد از ماه صفر هم به مدت ۱۵ شب روی آنتن یکی از شبکه‌های جام جم، نسیم یا شبکه ۲ خواهد رفت. این کارها برای برندسازی و معرفی همدان انجام می‌شود.

وی با اعلام اینکه به دنبال برگزاری نشست مشترک سفرای خارجی در همدان هستیم. برای معرفی همدان به عنوان مقصد گردشگری با محور غرب کشور به کمک تورگردانان نیاز داریم‌.

منبع: مهر

اجتماعی و فرهنگیبانک و بیمه

شناسه : 362353
لینک کوتاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا