وام ۲۰ میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی سرکاری بود؟

عضو هیات مدیره کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی تهران با اشاره به بلاتکلیفی ۶۶ هزار کارگر بازنشسته برای دریافت وام ۲۰ میلیون تومانی گفت: از مسولان سازمان تأمین اجتماعی خواهش می کنیم وقتی توانایی انجام کاری را ندارند در مصاحبه های خود آن را اعلام نکنند.

به گزارش جهان صنعت نیوز، ملک نژاد گفت: حدود ۷۰ هزار نفر در شهر تهران برای وام ۲۰ میلیون تومانی ثبت نام کرده‌اند. صورتی که الان که در مرداد ماه هستیم فقط حدود ۴ هزار نفر وام خود را دریافت کرده‌اند.

ناصر ملک نژاد افزود: از مسولان سازمان تأمین اجتماعی خواهش می کنیم وقتی توانایی انجام کاری را ندارند در مصاحبه های خود آن را اعلام نکنند.

وی افزود: به دلیل بی‌برنامگی سازمان تأمین اجتماعی وام ۲۰ میلیون تومانی ۶۶ هزار نفر بلاتکلیف است.

او با بیان این که روزانه صدها نفر به کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی تهران مراجعه می کنند، اظهار داشت: این افراد بسیار ناراحت بوده و مشکل دارند. بنابراین نارضایتی اینها به دولت آقای رئیسی باز می گردد که این موضوع به طور قطع خواست رئیس جمهور نیست.

وی گفت: مردم به مسولان سازمان تأمین اجتماعی دسترسی ندارند. هر چند ما هم دسترسی زیادی به آقایان نداریم. اما حرف ما این است که لااقل علت تاخیر را که می شود به مردم اعلام کرد.

منبع: تجارت نیوز

بانک و بیمه
شناسه : 365099
لینک کوتاه :

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا