تعویض گذرنامه اربعین به صورت آنلاین

براساس توافق وزارت ارتباطات با پلیس برای تعویض گذرنامه اربعین نیاز به مراجعه حضوری نیست.

به گزارش جهان صنعت نیوز، کمتر از یک ماه تا اربعین حسینی(ع) باقی مانده است. بسیاری از عاشقان سالار شهیدان خود را برای شرکت در راهپیمایی عظیم اربعین آماده می‌کنند.

رویداد اربعین حسینی(ع) در سال‌های اخیر به عنوان بزرگترین گردهمایی سالیانه مذهبی در جهان ثبت شده است. در سال جاری قرار است با پیگیری و تاکید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، خدمات و سرویس‌های بهتر و متنوع‌تری نسبت به سال گذشته به زوار اربعین ارائه شود.

در همین زمینه «عیسی زارع پور»، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: بخش قابل توجهی از خدماتی که مردم به آن احتیاج دارند توسط پلیس ارائه می‌شود. خوشبختانه بسیاری از این خدمات برخط شده است.

احراز هویت از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند

وی گفت: یک مانعی وجود داشت این بود. مردم عزیزمان غیر از مراجعه از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند برای انجام بعضی کارها باید مراجعه حضوری هم به دفاتر پلیس +۱۰ هم انجام می‌دادند. فرمانده محترم فراجا گفتند این را حذف می‌کنیم. همان احراز هویتی که از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند انجام می شود را قبول کنیم. خدمات را بتوانیم راحت تر به مردم ارائه کنیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان کرد: ‌با این اقدام دیگر نیازی به تعویض گذرنامه به صورت حضوری به دفاتر پلیس +۱۰ یا جای دیگر نیست. همانجا برخط کارهایتان را انجام می‌دهید. ان شاالله گذرنامه توسط پست به منازل ارائه می‌شود.

منبع: تسنیم

اجتماعی و فرهنگی
شناسه : 367087
لینک کوتاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا