خبر مهم ایران خودرو درباره واگذاری خودرو به مشتریان از امروز

مدیرعامل شرکت ایران خودرو گفت: ۱۹ هزار و ۷۰۰ دستگاه خودرو در پارکینگ داریم که فاکتور و وجه آن‌ها از مردم دریافت شده است و از سه شنبه واگذاری آن‌ها آغاز می‌شود.

به گزارش جهان صنعت نیوز، علیمردان عظیمی در حاشیه بازدید مسئولان سازمان ملی استاندارد از پارکینگ ایران خودرو افزود: به علت اینکه براساس ماده ۱۰ قانون ساماندهی صنعت خودرو باید یک و نیم درصد از قیمت این خودرو‌ها را برای مجوز شماره گذاری پرداخت می کردیم. مشکلی در این خصوص داشتیم که برطرف شد و از سه شنبه این خودور‌ها تحویل مشتری می‌شوند.


وی ادامه داد:حدود ۱۳ هزار دستگاه خودروی دیگر در پارکینگ داریم. به خاطر تغییرات جدید ایمنی و رفاهی، باید برای آن‌ها قیمت جدید از سوی شورای رقابت اعلام شود. مشخصات این خودرو‌ها برای شورای رقابت ارسال شده و ما منتظر مصوبه این شورا هستیم.

عظیمی گفت: خودرو‌های موجود در پارکینگ‌ها اغلب پلاک شده و متعلق به مردم است. این تصور که با انباشت این خودرو‌ها در پارکینگ می‌توانیم قیمت بالاتری از مشتری دریافت کنیم، اشتباه است. زیرا حتی اگر شورای رقابت بخواهد قیمت را تغییر دهد. مشمول این محصولات نمی‌شود. از طرفی، خودروهای موجود فاکتور شده اند. قیمت آن‌ها از قبل مشخص است.

منبع: تسنیم

خودرو
شناسه : 379209
لینک کوتاه :

۶ دیدگاه

  1. پرفسور اگر این خودرو ها را در پارکینگ نگه داری می‌کنند برای اینست که عرضه خودرو را به بازار محدود و کم کنند تا مبادا قیمت خودرو در بازار ریزش کند

    حالا فهمیدی

  2. ۹/۴/۴۰۲ موعد تحویل پیش فروش یکساله تارا دستی که تو سامانه یکپارچه انجام دادم بود دعوتنامه هم ارسال شد و من هم تکمیل وجه کردم الان بیش از سه ماه از موعد تحویل گذشته هیچ کس تو ایران خودرو جوای گو نیست ؟؟؟ اصلا نمیگن چقدر تاخیر داره!!!
    یعنی ایقدر بی در پیکره که نمیدونن چند تا فروختن چند تا قابلیت تولید دارن ؟؟ که بگن اقا سه یا ۴ ماه یه تاریخ برای تحویل مشخص کنن ؟؟؟ در جواب میگن مشخص نیست واقعا مردم را چی فرض کردن.
    اگه به خدا اعتقاد دارید صدای مردم باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا