مدیرعامل شرکت توسعه و آبادانی استان کرمان:

شرکت مس اهتمام ویژه‌ای در حمایت از فرهنگ و هنر دارد

جهان صنعت نیوز| مجید آنتیکی‌نژاد مدیرعامل شرکت توسعه و آبادانی استان کرمان با بیان این مطلب و با اشاره به این‌که سایت دائمی نمایشگاه‌های استان کرمان در ۱۲ کیلومتری شهر کرمان با وسعت ۲۴۰ هکتار احداث شده است، گفت: با توجه به این‌که رویکرد و هدف اصلی این شرکت، توسعه و آبادانی استان کرمان است و در این میان کتاب و ترویج کتاب‌خوانی نقش مهمی در توسعه پایدار استان دارد ما از سال ۱۳۹۴ اقدامات به حمایت از برگزاری نمایشگاه کتاب در محل نمایشگاه بین‌المللی کردیم.

وی با اشاره به این‌که حمایت این شرکت فقط محدود به نمایشگاه کتاب نیست بیان کرد: این شرکت طی سال‌های گذشته نیز از برگزاری نمایشگاه ‌گردشگری که نقش مؤثری را در توسعه و رشد اقتصادی استان کرمان دارد حمایت کرده است و تلاشمان بر این بوده است که از سایر نمایشگاه‌های تخصصی در حوزه صنعت و معدن نیز حمایت کنیم.

آنتیکی‌نژاد اظهار داشت: طی چند ماه گذشته بخشی از مشکلات مربوط به حوزه زیرساختی این نمایشگاه را حل کردیم و امیدواریم با جذب و کمک سرمایه‌گذاران بتوانیم در زمینه توسعه این نمایشگاه گام‌های اساسی برداریم.

وی افزود: برگزاری نمایشگاه‌های استانی، کشوری، فصلی و بین‌المللی و برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی از اهداف مجموعه نمایشگاه‌های بین المللی جنوب‌شرق است.

مدیرعامل شرکت توسعه و آبادانی استان کرمان در پایان اظهار داشت: همچنین طی چندماه آینده پروژه ساخت مسجد و مجموعه فرهنگی در این مجموعه با حمایت شرکت مس و نگاه ویژه‌ای که مدیرعامل شرکت مس به حوزه فرهنگ دارند کلید خواهد خورد.

صنعت و معدن
شناسه : 3896
لینک کوتاه :
دکمه بازگشت به بالا