سهم الشرکه بازنشستگان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان در حال پرداخت است

عضو هیئت مدیره موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از واریز به‌موقع سهم الشرکه اعضای بازنشسته خبر داد و گفت: مشکلی بابت تامین مالی این سهم وجود ندارد و واریز سهم الشرکه فرهنگیان بازنشسته بر اساس اطلاعات وصولی از مناطق از هفته قبل شروع شده است و طی بازه زمانی کمتر از یک ماه به ترتیب وصول اطلاعات، با همه اعضای بازنشسته تسویه حساب می شود.

به گزارش جهان صنعت نیوز، مهدی پندار با اشاره به نحوه پرداخت سهم الشرکه اعضای بازنشسته صندوق ذخیره. با تاکید بر اینکه رویکرد جدی هیات امنا و هیات مدیره صندوق رضایتمندی حداکثری فرهنگیان است، اظهار کرد. سیاست‌ کلی موسسه در پرداخت سهم الشرکه بر این است. این واریزی پس از ارسال مدارک و اطلاعات بازنشستگی اعضا از مناطق و استان‌ها به موسسه، در کمتر از یک ماه انجام شود.

وی با اشاره به شائبه‌هایی مبنی بر تاخیر در روند پرداختی‌ها گفت. هیات مدیره صندوق این موضوع را به طور جد مورد پیگیری قرار داد و نتایج بررسی‌ها نشان می‌دهد که مشکلی بابت تامین مالی سهم الشرکه اعضای بازنشسته وجود ندارد. ضمن اینکه تاکنون تاخیری در واریزی به حساب اعضای محترم بازنشسته عضو صندوق وجود نداشته است.

این عضو هیئت مدیره موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان تاکید کرد. اگر احیانا تاخیری در پرداخت‌ها وجود داشته باشد. به دلیل تاخیر در ارسال اطلاعات بازنشستگی فرهنگیان از سوی مناطق است. صندوق ذخیره طبق آنچه که قبلا اعلام کرده بود. حداکثر ظرف یک ماه پس از دریافت مدارک نسبت به واریز سهم الشرکه اقدام می‌کند.

بنا بر اعلام روابط عمومی و امور بین‌الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، پندار با اشاره به اینکه واریزی سهم‌الشرکه بازنشستگان در حال انجام است. گفت: بر اساس اطلاعات بازنشستگی ارسال شده. از مناطق و استان‌ها این روند حداکثر تا نیمه اول آذر ماه به طور کامل به پایان می رسد.

منبع: ایسنا

اقتصاد کلان

شناسه : 389631
لینک کوتاه :

1 دیدگاه

  1. باسلام
    فرهنگیان عضو صندوق به امید آینده عضو شدند اما دارایی های صندوق الحمدلله رشد خوبی داشته ولی آنچه تسویه حساب میشه فقط برای سود و مشوق خوبه که از مسئولین تقاضای رسیدگی داریم.(فرهنگی بازنشسته عیالوار بدون رتبه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا