پر رونق ترین روز بورس در پاییز

بازار سرمایه در آخرین روز کاری هفته رشد قابل توجهی کرد؛ به طوری که شاخص کل با افزایش بیش از ۲۸ هزار واحد به دو میلیون و ۶۰ هزار واحد رسید.

به گزارش جهان صنعت نیوز، امروز در آخرین روز کاری هفته شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران ۲۸ هزار و ۴۹۷ واحد افزایش یافت.  در عدد دو میلیون و ۶۰ هزار و ۳۷۷ واحد ایستاد.

شاخص کل هم‌وزن نیز ۸۵۸۰ واحد رشد کرد و به ۷۲۰ هزار و ۶۴۵ واحد رسید.

امروز ۴۲۰ هزار و ۸۶۸ معامله به ارزش ۶۹۷۰ میلیارد تومان در بورس اوراق بهادار تهران انجام شد.

تمامی نمادهای تاثیرگذار بر شاخص کل امروز بازار بورس سبز شدند. فولاد، وغدیر، فملی، وبلمت، رمپنا، پارسیان و وتجارت بیشترین تاثیر را در رشد شاخص داشتند.

همچنین خگستر، کترام، وتجارت، فولاد، خودرو، ذوب و شستا از نمادهای پرتراکنش بازار بورس بودند که بجز کترام، سایر نمادها مثبت شدند.

شاخص کل بازار فرابورس

شاخص کل بازار فرابورس نیز امروز ۱۹۵ واحد افزایش یافت. به ۲۵ هزار و ۳۱۰ واحد رسید.

امروز ۲۳۹ هزار و ۳۱۹ فقره معامله به ارزش ۴۹۲۹ میلیارد تومان در فرابورس انجام شد.

خاور، آریا، وسپهر، سامان، انتخاب، تجلی و مارون بیشترین تاثیر را بر شاخص فرابورس داشتند. نمادهای فصبا، کرمان، وسپهر، زفجر، نطرین، ثرود و بمولد نیز از نمادهای پرتراکنش بودند که بجز فصبا، سایر نمادها سبز شدند.

به طور کلی بازار بورس اوراق بهادار تهران، هفته خوبی را سپری کرد؛ به طوری که پس از افت شاخص در اولین روز هفته از روز یکشنبه بازار سرمایه روند افزایشی به خود گرفت. تا پایان هفته این روند ادامه یافت.

منبع: ایسنا

بورس
شناسه : 391491
لینک کوتاه :

1 دیدگاه

  1. چه جالب نظرات مردمم فقط برای سایت ارسال میشه و به نمایش در نمیاد هه
    تا میتونم به هر کسی که بتونم هشدار میشدم که از بورس فرار کنید اگر سهامدارید بفروشید اگه ندارید به هیچ عنوان وارد این بازار نشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا