حضور فعال شرکتهای ایرانی در نمایشگاه آگروپک ترکمنستان

شرکتهای ایرانی فعال در صنایع غذایی، بسته بندی، کشاورزی و صنایع وابسته به آن با حضور فعال و ارائه محصولات متنوع خود در نمایشگاه اگروپک ترکمنستان رونق ویژه ای به این نمایشگاه داده اند.

به گزارش جهان صنعت نیوز،به نقل از روابط عمومی گروه صنعتی و پژوهشی زر، نمایشگاه بین المللی آگروپک ترکمنستان با محوریت صنعت غذا، بسته بندی و کشاورزی از تاریخ ۸ اذرماه آغاز شده و تا ۱۰ آذرماه ادامه دارد.

گروه صنعتی و پژوهشی زر به عنوان فعال ترین شرکت ایرانی در این نمایشگاه با هدف توسعه بازارهای صادراتی خود با برندهای زرکام(تولید کننده انواع کانفکشنری)، زرفروکتوز(تولید کننده انواع نشاسته های اصلاح شده و شیرین کننده های حاصل از ذرت)، زرماکارون( بزرگترین تولید کننده انواع ماکارونی و پاستا درکشور) ، زر فارما (تولید کننده انواع مواد اولیه دارویی از مواد طبیعی ) و زرگرین ( تولیدکننده انواع کود مایع آلی ویژه محصولات گوناگون کشاورزی) در آگروپک ترکمنستان حضور یافته است.

در اولین روز این نمایشگاه شرکت های مختلف از ایران و کشورهای ترکیه، آذربایجان، ازبکستان، آلمان، روسیه، هلند، مالدیو و ترکمنستان آخرین دست آوردهای خود را به نمایش گذاشته اند. به طور معمول بیشترین بازدید کنندگان از این نمایشگاه اتباع کشورهای ‌ترکمنستان، روسیه ، ایران و ترکیه هستند.

شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه با آخرین دستاوردهای شرکت‌های شرکت کننده در زمینه انواع بسته بندی، محصولات غذایی و مکمل‌های غذایی، فناوری تولید محصولات نانوایی، تجهیزات نگهداری و آسیاب غلات، ویژگی‌های کشت گلخانه‌ای، تجهیزات مرغداری و دامپروری، محصولات کشاورزی، بذر و کود و سیستم‌های آبیاری آشنا می شوند.

گروه صنعتی زر

صنعت و معدن
شناسه : 391519
لینک کوتاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا