بیش از ۴ هزار مسکن مهر در شهر پرند به بهره برداری رسید

رئیس دولت سیزدهم که صبح امروز برای بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی دولت مردمی به شهرستان رباط‌کریم سفر کرده است، ۴ هزار و ۳۸۰ واحد مسکن مهر پرند را افتتاح کرد.

به گزارش جهان صنعت نیوز، سید ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم که صبح امروز پنجشنبه به‌منظور بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی دولت مردمی به شهرستان رباط‌کریم سفر کرده است. ۴ هزار و ۳۸۰ واحد مسکن مهر پرند را افتتاح کرد.


با حضور رئیس جمهور کلید هشت واحد مسکونی به صورت نمادین به خانواده‌های متقاضی مسکن مهر تحویل داده شد.

طرح مسکن مهر شهر جدید پرند از سال ۱۳۸۸ با هدف ساخت بیش از ۹۵ هزار واحد مسکونی شروع شد. در دولت سیزدهم حدود ۱۰ هزار واحد آن نیمه تمام بود و متقاضیان چشم انتظار تکمیل واحدها بودند.

رئیس جمهور، ۱۷ آذر ماه ۱۴۰۱، در اولین سفر خود به شهر جدید پرند، ضمن بازدید از پروژه‌های مسکن مهر، بر تسریع تکمیل واحدهای نیمه کاره تاکید کرد. در این راستا بیش از ۶ هزار واحد در پایان سال ۱۴۰۱ افتتاح شد و ۴ هزار و ۳۸۰ واحد باقیمانده نیز امروز با حضور رئیس جمهور رسماً به بهره‌برداری رسید. تا پرونده این طرح عظیم نیمه تمام بسته شود.

منبع: اقتصاد نیوز

مسکن
شناسه : 391681
لینک کوتاه :

۳ دیدگاه

  1. حاجی اونکه قول نداده بود ولی مردانه پای کار ایستاد ولی نفر بعد خایین از اب در امد شما که قول چهار ملیون واحد را با صدای رسا عنوان کردید ولی هنوز اجری روی اجر نرفته دوسال هم سر امد فقط دوست دارم خودت بگی موقعی که این وعده را به مردم میدادی چه فازی داشتی خدایی اگه چیزی مصرف کرده بودی که این وعده خیلی بزرگ را به مردم دادی بگو اشتباه کردم تمام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا