تلاش سازمان تامین اجتماعی برای بروز رسانی پرداخت مطالباتش

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی از پرداخت بیش از ۴ هزار میلیارد تومان از مطالبات پزشکان، داروخانه‌ها و مراکز دولتی و دانشگاهی و سایر مراکز غیردانشگاهی طرف قرارداد و تلاش این سازمان برای به‌روزرسانی پرداخت مطالبات واحدهای طرف قرارداد خبر داد.

به گزارش جهان صنعت نیوز، میرهاشم موسوی با قدردانی و تشکر از همراهی و همکاری ارائه‌دهندگان خدمات سلامت. در بخش دولتی و غیردولتی با سازمان تأمین‌اجتماعی در زمینه تأمین و ارائه خدمات به بیمه‌شدگان و بازنشستگان این سازمان گفت. پرداخت به‌موقع مطالبات مراکز طرف قرارداد، یکی از اولویت‌های مهم سازمان تأمین‌اجتماعی است. با بهبود شرایط مالی سازمان در دوره اخیر در تلاش هستیم پرداخت مطالبات را به‌روزرسانی کنیم.


وی افزود: در تداوم پرداخت‌هایی که در ایام اخیر در زمینه تسویه مطالبات مراکز طرف قرارداد این سازمان صورت گرفته است. حدود ۱۶۲۵ میلیارد تومان از مطالبات مراکز دانشگاهی در سراسر کشور پرداخت شد.

موسوی همچنین گفت: در این مرحله همچنین ۲۵۰۷ میلیارد تومان از مطالبات مراکز غیردانشگاهی طرف قرارداد شامل مطالبات پزشکان. درمانگاه‌ها، پاراکلینیک‌ها و بیمارستان‌های طرف قرارداد پرداخت و تسویه شد.

به‌گزارش روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، مجموع مبالغ پرداختی در این مرحله را ۴۱۳۲ میلیارد تومان اعلام کرد. با اشاره به این‌که بالغ بر ۵۲ هزار پزشک و مرکز درمانی؛ تشخصیصی و دارویی در سراسر کشور طرف قرارداد این سازمان هستند. در ارائه خدمت سلامت به بیمه‌شدگان تأمین‌اجتماعی همکاری می‌کنند. گفت: با تدابیر ویژه‌ای که در سازمان تأمین‌اجتماعی در زمینه مدیریت منابع و اجرای برنامه‌های تحولی در حال پیگیری است. بهبود شرایط مالی سازمان که متأثر از برنامه‌های تحولی است. امیدواریم روال پرداخت مطالبات مراکز طرف قرارداد روزبه‌روز بهبود یافته. فاصله بازپرداخت مطالبات این مراکز به حداقل برسد.

منبع: ایسنا

بانک و بیمه
شناسه : 391723
لینک کوتاه :

1 دیدگاه

  1. با سلام جهت یاداوری به جناب آقای موسوی شما یک بدهی به تعدادی از بازنشستگان دارید وان هم ماوالتفاوت ۲۵ درصدی بود که از همسان‌سازی ۱۴۰۰ مانده بود ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا