استادیوم جدید تهران ۱۲۰ هزار نفری شد+جزئیات

سرپرست شرکت توسعه تجهیز اماکن ورزشی گفت: می‌خواهیم یک استادیوم ورزشی با ظرفیت ۱۲۰ هزار نفر که گنجایش دارد بسازیم.

به گزارش جهان صنعت نیوز، آبان‌ماه بود که عملیات اجرایی ساخت استادیوم بزرگ تهران آغاز شد؛ ورزشگاهی که رئیس‌جمهور در دیدار با قهرمانان و مدال‌آوران وعده ساخت آن را داد و عنوان کرد که تهران باید ورزشگاهی در حد نام ایران اسلامی داشته باشد.


مهیار عسگریان سرپرست شرکت توسعه اماکن ورزشی در گفت‌وگویی اظهار داشت: طراحی شهر فرهنگی ورزشی جدیدمان در یک فاز است و اجرا آن در دو فاز خواهد بود و می‌خواهیم یک استادیوم با تکنولوژی‌های به روز بسازیم و ظرفیت این ورزشگاه هم ۱۲۰ هزار نفر گنجایش دارد و یک سالن چند منظوره با ظرفیت ۲۲ هزار نفر می‌سازیم.

هفدهم آبان بود که شن‌گانگ مدیرعامل شرکت IPPR به همراه دیگر مدیران ارشد این شرکت چینی با حضور در مجموعه شهر آفتاب، از زمین در نظرگرفته‌شده برای احداث مجموعه ورزشی-فرهنگی بین‌المللی در پایتخت بازدید کردند.

در این بازدید که مهیار عسگریان، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی نیز در آن حضور داشت، مدیر شهر آفتاب توضیحات فنی لازم درباره این زمین ٣٧٠ هکتاری و مرزهای جغرافیایی این زمین را به مدیرعامل شرکت مشاور در طراحی و ساخت مجموعه ورزشی تهران ارائه کرد.مدیران این شرکت نیز با بررسی و تهیه عکس‌های مورد نظر مقدماتی، اطلاعات اولیه را برای تیم فنی شرکت مذکور ارسال کردند.

ایرنا 

ورزشی
شناسه : 391804
لینک کوتاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا