ترافیک سنگین در ورودی های شرقی تهران

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون پس‌زدگی بار ترافیکی و ترافیک فوق سنگین در ورودی‌های شرقی پایتخت وجود دارد.

به گزارش جهان صنعت نیوز، ایرج کهریزی، فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران در پردیس در خصوص اوضاع ترافیکی محور‌های هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم در شرق استان تهران، اظهار کرد: عبور وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور هراز پرحجم و روان در جریان است. اما در برخی مناطق این محور با پس‌زدگی بار ترافیکی روبرو هستیم.


وی گفت: هم‌اکنون بار ترافیکی فوق سنگین به همراه پس‌زدگی بار ترافیکی را از شمال به جنوب محور قدیم جاجرود، ورودی آزادراه تهران_پردیس. محدوده شهر گیلاوند و مهرآباد رودهن شاهد هستیم.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران افزود: تردد وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور فیروزکوه پرحجم و روان درجریان است. و در برخی مناطق این محور با ترافیک سنگین روبرو هستیم. اما هموطنان به مرور در حال عبور از این محور مواصلاتی کشور هستند.

حادثه ای رخ نداده است

کهریزی با بیان اینکه حادثه خاصی در محور‌های شرق استان رخ نداده است. تأکید کرد: عبور و مرور وسایل نقلیه از دولاین رفت و برگشت محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم به دلیل بزرگراهی بودن روان و عادی درجریان است. و هم وطنان بدون گره ترافیکی در حال عبور از این مسیر‌ها هستند.

وی با بیان اینکه عوامل پلیس راه در سطح محور‌ها حاضر بوده. و نسبت به روانسازی ترافیک اقدام می‌کنند. خاطرنشان کرد: هموطنان می‌بایست بازگشت از سفر خود را مدیریت کرده تا با ترافیک‌های سنگین و فوق سنگین مواجه نشده و چندین برابر زمان معمول را برای عبور از این محور‌ها صرف نکنند.

باشگاه خبرنگاران جوان

مسکن
شناسه : 391872
لینک کوتاه :

۲ دیدگاه

  1. به خاطر افتتاح سرای ایرانی خراب شدس،مردم هم انگار دوست دارن مثل گوسفند باهاشون رفتار بشه هجوم آوردن انگار جنس صلواتی میخوان بهشون بدن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا