فروش لاستیک دولتی تغییر کرد+جزئیات

سخنگوی انجمن تایر از توقف فروش اینترنتی لاستیک خبر داد.

به گزارش جهان صنعت نیوز، با اشاره به اینکه در حال حاضر نمایندگی های واحدهای تولیدی عرضه لاستیک را به صورت مستمر به بازار انجام می دهند. افزود: متقاضیان می توانند با در دست داشتن کارت ملی و کارت ماشین به نمایندگی ها مراجعه کرده و بعد از احراز هویت خود نسبت به خرید لاستیک اقدام کنند.

وی در خصوص فعالیت سایت های اینترنتی معرفی شده توسط دولت برای فروش لاستیک، گفت: فروش اینترنتی لاستیک دولتی متوقف شده و مرم می توانند به صورت مسقتیم و بدون واسطه تایرهای مورد نیاز خود را از نمایندگی‌ها خریداری کنند.

پیش از این اتاق اصناف ایران اعلام کرده بود، تمامی فعالان صنف عمده و خرده فروشی لاستیک می بایست کد نقش بگیرند. برهمین اساس در زمان فروش تایر سواری به مصرف کننده نیاز است شماره شاسی و شماره موتور خودرو نیز از خریدار دریافت و در سند خرده فروشی ثبت شود.

همچنین جهت کنترل میزان سهمیه خریدار لازم است بر روی دکمه “ارسال کد تایید سهمیه” کلیک شود و کد پیام شده به خریدار نیز در سند ثبت شود. کد نقش کد شناسایی است که به تمام واحدهای اقتصادی که در زنجیره تجارت فعالیت می کنند اختصاص داده می شود.

پیش از این روش اینترنتی خرید لاستیک دولتی ثبت‌نام در سایت‌های فروش آن‌لاین از جمله (کسبینو و تولید ایرانی) بود علاوه بر این مشتریان می‌توانستند به سایت جامع تجارت به‌نشانی kala.ntsw.ir مراجعه کنند.

منبع: تسنیم

 

صنعت و معدن
شناسه : 392373
لینک کوتاه :

۳ دیدگاه

  1. شمارابخداکمکمان کنیدتالاستیک دولتی بدون واسطه ودلال بازی بدستمان برسدنمیتونیملاستیک آزادبخریم استطاعت مالیشونداریم لاستیک فروشیهای نماینده دولتی مغازه هایشان رامیبندندتاثبت نام مردم ثبت نام نکنندوبتوانندلاستیکهای گرفته شان رادرمغازه های دیگرشان آزادبفروشندشمارابخداکمکمان کنیدتابه لاستیک دولتی دست پیداکنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا