انفجار گاز در یک مجتمع مسکونی

سرپرست فرمانداری قرچک با بیان اینکه در حادثه انفجار گاز در یک مجتمع مسکونی هشت نفر مصدوم شدند افزود: هفت نفر از این مصدومین به صورت سرپایی درمان و یک نفر نیز به علت وخامت حال در بیمارستان شهید ستاری بستری شد.

به گزارش جهان صنعت نیوز، سرپرست فرمانداری قرچک از وقوع انفجار گاز در مجتمع مسکونی ۱۲ واحدی این شهرستان خبر داد. گفت: طی این حادثه هشت نفر مصدوم شدند.


حسین فخاری عصر سه شنبه در حاشیه بازدید از محل حادثه انفجار گاز یک مجتمع مسکونی که با همراهی مجید قیصرپناه سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، محسن خرمی شریف شهردار انجام شد ضمن تقدیر از حضور تمام دستگاه‌های خدمات رسان در محل حادثه و کنترل و مهار حریق، بر اهتمام دستگاه‌های خدمات رسان شهرستان جهت امدادرسانی به ساکنین این ساختمان تأکید کرد.

وی با بیان اینکه در این حادثه هشت نفر مصدوم شدند افزود: هفت نفر از این مصدومین به صورت سرپایی درمان و یک نفر نیز به علت وخامت حال در بیمارستان شهید ستاری بستری شد.

سرپرست فرمانداری قرچک در پایان با اعلام اینکه پیشگیری بهتر از درمان است از دستگاه‌های اجرایی، نظارتی و مردم شهرستان خواست با اقدام مقتضی و به موقع از وقوع چنین حوادثی جلوگیری کنند.

منبع: مهر

حوادث
شناسه : 392957
لینک کوتاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا