نتانیاهو تنها راه پایان جنگ غزه را اعلام کرد

بنیامین نتانیاهو گفت: تنها راه پایان جنگ این است که ضربه سختی به حماس وارد کنیم و از کشورهای جهان می خواهم که برای تحقق این امر در کنار ما بایستند.

به گزارش جهان صنعت نیوز، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با تاکید بر لزوم پایان دادن به جنبش حماس گفت که از دست دادن نظامیان اسرائیلی در جنگ غزه بهای سنگینی است.


وی تاکید کرد: با فرزندان خانواده‌های اسرا دیدار کردیم و برای بازگرداندن اعضای خانواده های آن‌ها از غزه هرکاری انجام می‌دهیم. از اسرای آزاد شده شنیدم که در مدت اسارتشان در غزه تعرضاتی به آن‌ها شده است. جنایت‌های علیه اسرای زن در غزه انجام شد و سازمان‌های بین‌المللی هیچ چیزی در این خصوص نگفتند. ما تلاش می‌کنیم که تمام اسرای نظامی و غیرنظامی را بازگردانیم.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد که از طریق عملیات زمینی موفق شدیم که ۱۱۰ اسیر را بازگردانیم و این تنها راه بازگرداندن دیگر اسرا است.

در کنار هم می‌جنگیم و به جنبش حماس پایان می دهیم

نتانیاهو در ادامه گفت که مناطق جبالیا و خانیونس را محاصره کردیم و هیچ جایی وجود ندارد که نتوانیم به آن برسیم و نظامیان ما رو در رو می‌جنگند.

وی گفت: با از دست دادن نظامیان خود در این جنگ بهای زیادی می‌دهیم. به خانواده‌های نظامیان کشته شده می‌گویم که ما در کنار هم می‌جنگیم و به جنبش حماس پایان می دهیم و اسرا را باز می‌گردانیم.غزه باید خلع سلاح شود و ارتش صهیونیستی تنها طرفی که می تواند این امر را محقق کند نه نیروهای بین المللی. تنها راه پایان جنگ این است که ضربه سختی به حماس وارد کنیم و از کشورهای جهان می خواهم که برای تحقق این امر در کنار ما بایستند.

منبع: تسنیم

سیاسی
شناسه : 392966
لینک کوتاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا