مشکلات خوابگاه های دانشجویی رفع می شود

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو، ضمن بازدید از خوابگاه دانشجویی الزهرا (س) در تهران، گفت: رفع مشکلات خوابگاهی دانشجویان یکی از اولویت‌های وزارت بهداشت است.

به گزارش جهان صنعت نیوز، بهرام عین‌اللهی شب گذشته به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو از خوابگاه دخترانه دانشجویی الزهرا(س) دانشگاه علوم پزشکی ایران بازدید کرد. ضمن گفت‌و‌گوی صمیمانه با دانشجویان، از نزدیک در جریان مشکلات خوابگاهی آن‌ها قرار گرفت.

وزیر بهداشت در این بازدید با اشاره به اهمیت رفاه دانشجویان گفت. رفع مشکلات خوابگاهی دانشجویان یکی از اولویت‌های وزارت بهداشت است. تلاش می‌کنیم با تامین منابع مالی، خوابگاه‌های دانشجویی را به استانداردهای لازم برسانیم. عین‌اللهی در این بازدید، پس از شنیدن مسائل و مشکلات دانشجویان، دستورات لازم را برای رفع مشکلات خوابگاهی و سایر مسائل رفاهی دانشجویان صادر کرد.

وزیر بهداشت ضمن تاکید بر تامین منابع مالی برای بازسازی خوابگاه‌های موجود و احداث خوابگاه‌های جدید. در تماس با وزیر راه و شهرسازی پیگیر خرید زمین جهت احداث خوابگاه دانشجویی شد. وزیر راه و شهرسازی نیز قول مساعد داد. تا در آینده نزدیک این همکاری و اقدام با توافق بین وزارتخانه‌های بهداشت و راه و شهرسازی صورت گیرد.

منبع: تسنیم

اجتماعی و فرهنگی
شناسه : 393304
لینک کوتاه :

1 دیدگاه

  1. .وای کاش درحدحرف وشعارنباشدواقعا بابدخجالت کشید که دانشجوی مملکت اینطوری درس بخواند.درصورتیکه بایدبهترین امکانات را داشته باشد.اونوقت شما به فکرفراهم کردن امکانات برای افغاهستید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا