وام ۸ درصدی ۵ ساله برای خرید خودرو

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از ارائه تسهیلات نوسازی به تاکسی‌های فرسوده با کارمزد ۸ درصد و اقساط ۶۰ ماهه خبر داد.

به گزارش جهان صنعت نیوز، شادی مالکی در مورد آخرین وضعیت ارائه تسهیلات به تاکسیرانان پایتخت برای نوسازی تاکسی‌های فرسوده، گفت: یکی از دغدغه‌های مهم مدیریت شهری، موضوع حل آلودگی هوای تهران است و در این میان خودروهای فرسوده نقش مهمی در این خصوص دارند که تاکسی‌ها و اتوبوس‌های فرسوده  نیز سهم قابل توجهی دارند؛ بگونه‌ای که اگر بتوانیم در نوسازی این اینگونه خودروها تاثیرگذار باشیم، در کاهش آلودگی هوا نیز نقش آفرینی خواهد شد.

ارائه تسهیلات برای تبدیل ۳ تاکسی فرسوده پایتخت به سورن پلاس دوگانه سوز

وی با بیان اینکه شهرداری تهران با انعقاد قراردادی با صندوق کارآفرینی، تسهیلات خوبی در این دوره مدیریت شهری به دارندگان تاکسی‌های فرسوده ارائه کرده است، اظهار کرد: این تسهیلات با  کارمزد ۸ درصد و اقساط ۶۰ ماهه برای خودروهای ون، پژو و سمند فرسوده است تا تاکسی فرسوده خود را به خودروی «سورن پلاس دوگانه سوز» تبدیل کنند.

اختصاص ۳۵۰ میلیون تومان برای نوسازی تاکسی ون و خودروهای سواری در تهران

مالکی در تشریح جزئیات این تسهیلات گفت:  برای نوسازی تاکسی ون ۲۰۰ میلیون تومان و برای خودروی سواری مبلغ  ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات در نظر گرفته شده است و در این دوره مدیریت شهری، برقی سازی تاکسی‌ها در دستور کار قرار دارد؛ بگونه‌ای که شاهد ورود ۲۵ هزار تاکسی برقی و ۱۰ هزار ون برقی به ناوگان حمل و نقل عمومی خواهیم بود که  قطعا مجموع این اقدامات در کاهش آلودگی هوا، نقش بسزایی خواهد داشت.

ایسنا

خودرو
شناسه : 404566
لینک کوتاه :

1 دیدگاه

  1. سلام‌نزدیکه‌۴ماهه‌۲۳۳میلیون‌به‌عنوان‌آورده‌درحساب‌خودم‌درصندوق‌کارآفرینی‌امیدریخته‌ام.ومدارک‌لازم‌وضامن‌خودرابرای‌وام۱۵۰میلیونی‌تکمیل‌کرده‌ام.هروقت‌مراجعه‌می‌کنم‌نه‌صندوق‌ونه‌سازمان‌تاکسیرانی‌تهران‌پاسخگونیستندماشین‌من‌پراید۱۳۸۵است‌ونای‌حرکت‌نداردبه‌خدااین‌مبلغ‌آورده‌خودرابابدبختی‌وپول‌پیش‌اجاره‌خانه‌ام‌جورکردم‌وخانواده‌راعازم‌شهرستان‌کردم‌وخودموخانه‌به‌دوش‌وماشین‌خواب‌کرده‌ام‌تاماشینمواسقاط‌کنم‌ومبلغ‌ناچیزی‌که‌برای‌اسقاط‌ماشین‌کهنه‌میدن.مجدداًخودوخانواده‌ام‌راسامان‌دهم.تراخدامی‌دانم‌شیرازه‌مملکت‌ازهم‌پاشیده.ولی‌‌روزنه‌امیدم‌شما‌قلم‌داران‌شجاع‌هستید.صدای‌من‌وامثال‌من‌‌خجالت‌می‌کشو‌درمدرسه‌دخترم‌بگم‌راننده‌تاکسی‌هستم‌باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا