وزیر امور استراتژیک اسراییل: تحریم‌های شدیدی را علیه ایران اعمال کنید

وزیر امور استراتژیک اسراییل در کنفرانسی در فرانکفورت از دولت آلمان خواست تا تحریم‌های شدیدی را علیه ایران اعمال کنند.
به گزارش ایلنا‌، گیلاد اردان، در یک سخنرانی در کنفرانس بین‌المللی در فرانکفورت از آلمان خواست تا موضع تهاجمی بیشتری نسبت به ایران داشته و در یاوه‌گویی‌هایش از ایران به عنوان صادرکننده تروریسم نام برد. وی مدعی شد: آلمان باید موضع تهاجمی بیشتری نسبت به ایران داشته باشد و تحریم‌های شدیدی را علیه تهران اعمال کند.
روحانی در کنفرانس وحدت اسلامی از اسراییل به عنوان غده سرطانی نام برد. اردان در یک جمع سه هزار نفری در ادامه یاوه‌گویی‌های مقام‌های رژیم صهیونیستی مدعی شد: تاریخ به ما آموخته است که تهدیدات ضدانسانی از جانب رهبران متعصب و صادرکنندگان ترور که آرمان‌های برتری‌جویانه ‌دارند، باید جدی گرفته شود.اردان به مهم‌ترین مسائل ژئوپلیتیک اسراییل از جمله ایران، غزه و تحریم‌ها اشاره کرد. وی با طرح اظهارات بی‌اساس خود گفت: باید هدف مشترک ما تغییر رفتار ایران باشد و مدعی شد: مجبور کردن ایران به تغییر در رفتار خود برای ایمنی اسراییل، مردم ایران و مردم اروپا ضروری است. وزیر امور استراتژیک اسراییل گفت: تا زمانی که دولت ایران از عبارت‌هایی مانند «مرگ بر اسراییل» استفاده کند و آنها را روی موشک‌های بالستیک خود نمایش دهد و حزب‌الله همچنان به تهدید اسراییل با ده‌ها هزار موشک ادامه دهد، اسراییل برای حفاظت از خود تلاش می‌کند.وی همچنین از متحد خود آلمان خواست در مبارزه با جنبش تحریم رژیم صهیونیستی مشارکت کند. دولت‌ آلمان اقداماتی را برای اطمینان از اینکه بودجه عمومی به طرح‌های بی‌دی‌اس منتقل نمی‌شود، انجام داده است. بانک‌های آلمانی حساب‌های جنبش تحریم اسراییل را بسته‌اند‌ و رسانه‌های آلمانی حاضر به پخش برنامه‌های راجر واترز نشده‌اند. هر وقت که آهنگ‌های او را در رادیو گوش می‌کنم شبکه را عوض می‌‌کنم. یهودستیزی و نژادپرستی هرگز بخشی از برنامه‌های ما نخواهد بود.
وزیر امور استراتژیک اسراییل در ادامه گزافه‌گویی‌های خود مدعی شد: اتحادیه اروپا هرگز سازمان‌هایی را که باعث ترویج نژادپرستی می‌شوند، تامین مالی نمی‌کند، پس باید از حمایت مالی از سازمان‌هایی که تحریم‌ها‌ علیه دولت اسراییل را ترویج می‌دهند، اجتناب کرد‌. آلمان می‌تواند راه متوقف کردن جریان کمک‌های مالی به این سازمان‌ها را مدیریت کند.

عمومی
شناسه : 4238
لینک کوتاه :
دکمه بازگشت به بالا