شادی جنجالی مورینیو بعد از گل صعود

ژوزه مورینیو یک بار دیگر پیروزی تیمش در آخرین دقایق بازی را با یک شادی جنجالی جشن گرفت‌.
در بازی قبلی منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا مقابل یوونتوس، این تیم در حالی که تا دقایق پایانی با یک گل عقب بود، با زدن دو گل توانست به پیروزی برسد‌. در آن بازی که در خانه یووه برگزار شده بود، مورینیو در پایان بازی با قرار دادن دست پشت گوش در مقابل هواداران یووه، به توهین‌های آنها واکنش نشان داده بود و جنجال‌ساز شده بود‌.
او سه‌شنبه‌شب گذشته هم بار دیگر یک شادی جنجالی را به نمایش گذاشت تا نشان دهد همچنان حداقل از این نظر، آقای خاص است‌. منچستریونایتد در دیدار دیشب هم تا ثانیه‌های پایانی تنها به تساوی رضایت داده بود اما گل مروان فلینی در اولین دقیقه از وقت‌های تلف‌شده، باعث شد منچستریونایتد به پیروزی برسد‌.
مورینیو که به شدت از این پیروزی تیمش خوشحال بود، به سمت جعبه بطری‌های آب کنار زمین رفت و پس از آنکه یکی از آنها را نقش زمین کرد، دیگری را محکم به زمین کوبید تا باعث تعجب تماشاگران و نیمکت‌نشینان خودی شود‌.
چنین خوشحالی‌هایی از عوامل شهرت مورینیو از زمان حضور او در پورتو بود‌. او پس از گل کاشتینیا مقابل منچستریونایتد در فصل ۲۰۰۴-۲۰۰۳ که به صعود این تیم و حذف شیاطین سرخ از لیگ قهرمانان منجر شده بود، مسافت زیادی را در کنار زمین دوید و با مشت‌های گره‌کرده، شادی‌اش را مقابل هواداران حریف به نمایش گذاشت؛ اتفاقی که در آن زمان سر و صدای زیادی به پا کرده بود‌.

عمومی
شناسه : 4328
لینک کوتاه :
دکمه بازگشت به بالا