جزئیات تجاوز زن مست به آقای بازیگر مشهور

جهان صنعت نیوز: اخیرا بازیگر مشهور آمریکایی در مصاحبه خبری با یک روزنامه خارجی خبر تجاوزی که به او از سوی یک خانم شده است را عنوان کرده که با بازدید و حواشی زیادی رو به رو شده است.

رامی مالک در مصاحبه خبری عنوان کرده که پس از مشهور شدن خانمی مست او را در یک مهمانی لمس و مورد آزار جنسی قرار داده است.

وی درباره این آزار جنسی گفته است که در مهمانی سرگرم بوده که زن مسنی که مست نیز بوده دست به بدنش زنده و رامی برای این که سوژه خبرنگاران نشود فورا نسبت به این حرکت او واکنش نشان داد و گفت: “این کار را نکن”

تجاوز به آقای بازیگر در مهمانی

این بازیگر که بعد از بازی در نقش فردی مرکوری در فیلم حماسه کولی به شهرتی جهانی رسیده در مصاحبه اخیر خود با مجله جی‌کیو درباره این اتفاق حرف زد.

رامی سعید ملک معروف به رامی مالک زاده ۱۲ مهٔ ۱۹۸۱ یک هنرپیشه مصری-آمریکایی است. ملک در دانشگاه اوانزویل واقع در ایندیانا تحصیل و فعالیت خود در سینما را به‌طور رسمی از سال ۲۰۰۴ میلادی آغاز کرد.

نخستین حضور این بازیگر مشهور در مقابل دوربین به عنوان بازیگر مهمان در سریال دختران گیلمور رقم خورد. در سال ۲۰۰۵، ملک در سریال‌هایجنگ در خانه و در آنجا ظاهر شد. سال ۲۰۰۶ و با حضور در فیلم شب در موزه، ملک توانست حضور در یک فیلم جریان اصلی هالیوود را تجربه کند. او در این فیلم در نقش یک فرعون مصری به نام آخمنرا ظاهر شد.

برنده اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد

موفقیت تجاری باعث شد دنباله‌های آن نیز ساخته شود و در نتیجه ملک نقش خود را در شب در موزه: نبرد اسمیتسونین و شب در موزه: راز مقبره نیز تکرار کرد.حضور در سریال تحسین شده اقیانوس آرام به تهیه‌کنندگی استیون اسپیلبرگ، باعث شد تا ملک توجهات بیشتری را به خود جلب کند.

او در سال ۲۰۱۲، در دو فیلم گرگ‌ومیش: سپیده‌دم – قسمت دوم و استاد جلوی دوربین رفت. وی سپس در فیلم بخش کوتاه‌مدت شماره ۱۲ با بری لارسون همبازی شد. بخش کوتاه‌مدت شماره ۱۲ نقدهای ستایش آمیزی از سوی منتقدان دریافت کرد و از آن به عنوان یکی از بهترین آثار سال ۲۰۱۳ نام برده می‌شود.

 این بازیگر مشهور در سال ۲۰۱۵ در سریال آقای ربات بازی کرد. او در این سریال در نقش یک هکر و مهندس امنیت رایانه به‌نام الیوت آلدرسون ظاهر شد که از اختلال افسردگی اساسی و اختلال اضطراب اجتماعی رنج می‌برد. هم سریال و هم بازی ملک با تحسین گسترده منتقدان و تماشاگران همراه شد. ملک برای بازی در این سریال، نامزد جوایزی همچون گلدن گلوب، انجمن بازیگران فیلم و جایزه ستلایت شد. در سال ۲۰۱۶، موفق شد برای بازی در فصل دوم سریال آقای ربات، جایزه امی ساعات پربیننده برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در مجموعه تلویزیونی درام را بدست بیاورد که موفقیتی بزرگ محسوب می‌شود.

سال ۲۰۱۷، ملک در فیلم پاپیون و در نقش لوئیس دگا ظاهر شد. فیلم با واکنش متوسط منتقدان همراه بود.سال ۲۰۱۸، ملک در فیلم راپسودی بوهمی، در نقش خواننده معروف گروه کوئین یعنی فردی مرکوری ظاهر شد. فیلم نقدهای متوسطی دریافت کرد اما بازی ملک در نقش مرکوری به‌طور گسترده توسط منتقدان و تماشاگران ستوده شد.

این فیلم همچنین با فروش ۹۰۱ میلیون دلار، موفق‌ترین فیلم ملک در گیشه محسوب می‌شود.ملک برای بازی در این فیلم، برنده جوایز زیادی از جمله جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد، جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم درام و جایزه بفتای بهترین بازیگر نقش اول مرد شد.

مالک در یک خانواده مصری و در شهر لس آنجلس، کالیفرنیا متولد شد. پدر او یک راهنمای تور در قاهره بود و مادرش نیز یک حسابدار می‌باشد. مالک همچنین یک برادر دوقلو به نام سامی  دارد که چهار دقیقه از او کوچکتر است. خواهر بزرگتر او نیز پزشک است. ملک در یک خانواده ارتدکس قبطی بزرگ شده و برادر دوقلویی به نام سامی دارد. و در حال حاضر با لوسی بوینتون در رابطه ی عاشقانه است . رابطه ی آن ها حین فیلمبرداری فیلم حماسه کولی آغاز شد.

رکنا

اجتماعی و فرهنگی
شناسه : 44367
لینک کوتاه :
دکمه بازگشت به بالا