آخرین اخبار از پرونده تجاوز به دانش آموزان اصفهانی

جهان صنعت نیوز| شب گذشته خبری مبنی بر تجاوز به تعدادی دانش آموز در مدرسه‌ای در ناحیه ۴ آموزش و پرورش شهر اصفهان در شبکه‌های مجازی منتشر شد.

در همین رابطه علیرضا مهدی سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به شکایت ۴ خانواده در رابطه با این پرونده گفت: آموزش و پرورش کل و آموزش و پرورش ناحیه ۴ اصفهان در ۱۰ آذر ماه از این اتفاق مطلع شده‌اند و متهم این پرونده هم با صدور قرار قانونی در بازداشت به سر می‌برد.

مهدی افزود: خانواده‌ها مدعی هستند که این قضیه در مدرسه اتفاق افتاده و مسئولان اداره آموزش و پرورش منطقه ۴ نیز در تجمعی که امروز در مدرسه انجام شده حضور یافتند و در همین راستا با اولیا و شاکیان پرونده جلساتی برگزار کردند.

سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ادامه داد: رییس آموزش و پرورش ناحیه ۴ این مساله را پیگیری کرده و از متهم که نایب رییس انجمن اولیای مدرسه بوده هم شکایت شده است. مطمئن باشید که آموزش و پرورش استان اصفهان این پرونده را با قاطعیت پیگیری خواهد کرد.

وی ادامه داد: باید منتظر بمانیم که پرونده روال طبیعی و قانونی خودش را طی کند، چرا که این مساله هنوز در حد ادعا است و هیچ چیزی قطعی نشده است.

سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: مدیر این مدرسه هم به علت قصوراتی که در انجام وظیفه داشته اخراج شده است.

وی همچنین در خصوص اخباری مبنی بر دستکاری دوربین‌های مدرسه اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: از این موضوع بی‌اطلاع هستم و نمی‌توانم در این رابطه اظهار نظر کنم.

در همین راستا علی شایگان مسئول روابط عمومی ستاد مردمی و پیشگیری و حفاظت اجتماعی دادگستری کل استان اصفهان در پاسخ گفت: این پرونده هیچ شاکی جدید ندارد و در مرحله تحقیقات مقدماتی است. شایگان از ارایه جزییات بیشتر در رابطه با این پرونده خودداری کرد.

پیشنهاد ویژه
شناسه : 4744
لینک کوتاه :
دکمه بازگشت به بالا