تغییر در هیات مدیره اتحادیه کسب‌و‌کارهای مجازی

فارس – پس از حدود یک سال از آغاز فعالیت اتحادیه کسب‌و‌کارهای اینترنتی و با داشتن ۷۰۰ عضو‌، بروز تغییراتی در هیات مدیره و خروج یکی از اعضای مطرح در بازار اینترنتی کشور از جمع مدیریتی اتحادیه نگرانی‌هایی درباره مسیر فعالیت این اتحادیه تازه‌تاسیس ایجاد کرده است.
اتحادیه کشوری کسب‌و‌کارهای مجازی پس از مدت‌ها کش و قوس در زیر‌مجموعه اتاق اصناف ایران تشکیل شد.
طبق حدود اختیارات قانونی این اتحادیه، مسوولیت صدور پروانه کسب و نظارت بر کسب‌و‌کارهای بازاریابی شبکه‌ای و کسب‌و‌کارهای اینترنتی بر عهده این اتحادیه گذاشته شده است.
پس از حدود یک سال از آغاز فعالیت و با داشتن ۷۰۰ عضو در حالی که اتحادیه هنوز به نوعی تازه‌کار به نظر می‌رسد، بروز تغییراتی در هیات مدیره و خروج یکی از اعضای مطرح در بازار اینترنتی کشور از جمع مدیریتی اتحادیه نگرانی‌هایی درباره مسیر فعالیت این اتحادیه تازه‌تاسیس ایجاد کرده است.
فرشاد وکیل‌زاده یکی از اعضای هیات مدیره این اتحادیه در پیگیری فارس از تغییرات جدید در هیات مدیره اتحادیه‌ گفت: یکی از اعضای هیات مدیره به دلیل مشغله شخصی استعفا‌ داده و البته از ابتدا نیز اعلام کرده بود که با اصرار فعالان صنف در مرحله شکل‌گیری اتحادیه حضور موثر داشته و علاقه‌مند به واگذاری این مسوولیت به دیگر هم‌صنفی‌هاست.
به گفته وی، برخی از اعضا با این استعفا‌ موافقت نکردند که استعفا‌ برای طی پروسه قانونی برای اتاق اصناف ارسال شد، اما طبق ماده ۱۴ اساسنامه اتحادیه اگر عضوی سه جلسه متوالی در جلسه هیات مدیره حضور نداشته باشد استعفا‌ رسمی شده و سپس عضو علی‌البدل جایگزین فرد مستعفی می‌شود. بنابراین تغییری در پروسه کاری اتحادیه نخواهد بود.

عمومی
شناسه : 5649
لینک کوتاه :
دکمه بازگشت به بالا