فحاشی به قلعه نویی را پیگیر هستیم

جهان صنعت نیوز: منوچهر نیکفر رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان، درباره صدرنشینی این تیم اصفهانی در لیگ برتر و اینکه این تیم قهرمان می‌شود، اظهار کرد: به هر حال تلاشمان را می‌کنیم که با سایر تیم‌ها رقابت جذابی داشته باشیم و قهرمانی در لیگ برتر برایمان مهم است و امیدوارم نتایج لازم کسب کنیم. 

نیکفر درباره فحاشی به امیر قلعه نویی سرمربی تیم در ورزشگاه‌ها گفت: ما پیگیر این موضوع هستیم و به فدراسیون فوتبال هم نامه زدیم که فحاشی به قلعه نویی را بررسی کنند. همه باشگاه‌ها باید بحث هواداری را به درستی انجام بدهند و اگر هواداران مسائل فرهنگی در ورزشگاه‌ها رعایت کنند شاهد اتفاقات بد نخواهیم بود.

کارشناسان در حال بررسی مشکلات زمین ورزشگاه نقش جهان هستند

او درباره اظهارات قلعه نویی مبنی بر اینکه زمین ورزشگاه نقش جهان برای تیم سپاهان سم است، بیان کرد: ما چند کارشناس به خدمت گرفتیم تا مشکلات زمین ورزشگاه را بررسی کنند. همچنین تجهیزاتی که برای نگهداری زمین نیاز بود را خریداری کردیم و این تجهیزات وارد ایران می‌شود. علاوه بر این که از نظر مشاوران استفاده می‌کنیم پیمانکار  چمن ورزشگاه هم فراخواندیم و پیشنهاداتی دادند که به زودی اقدامات لازم برای ترمیم چمن صورت می‌گیرد. امیدوارم وضعیت چمن ورزشگاه نقش جهان در بازی‌های بعدی بهتر شود. 

نیکفر درباره وضعیت داوری بازی‌های تیم سپاهان گفت: داوران در برخی از بازی‌های ما اشتباهاتی داشتند و گاهی هم داوری‌ها به نفعمان بوده است. به هر حال صحبتی درباره داوری‌ها نمی‌کنم.

اگر باشگاهی برنامه داشته باشد در تعطیلات افت نمی کند

رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان درباره اینکه تعطیلات لیگ برتر به نفع این تیم است یا نه! تصریح کرد: اگر تیم‌ها بتوانند  تمرینات به روز و منظمی  داشته باشند و آمادگی جسمانی بازیکنان خود  را با برگزاری  بازی‌های تدارکاتی حفظ کنند در آن صورت تعطیلات لیگ برتر لطمه‌ای به آن‌ها وارد نمی‌کند. تیم ملی فوتبال کشورمان بازی دارد و سازمان لیگ مجبور است که بازی‌های لیگ را مدتی تعطیل کند به همین علت اگر باشگاهی برنامه داشته باشد در تعطیلات لیگ برتر  افت نمی‌کند. 

نیکفر درباره وضعیت استقبال  هواداران سپاهانی‌ها از بازی‌های این تیم گفت: امیدوارم هواداران همیشه شاد باشند و از بازی‌های تیم خود لذت ببرند. به هر حال مسائل فرهنگی باید بیشتر در ورزشگاه‌ها رعایت شود و همه بازیکنان هدفشان این است که بازی‌های تماشاگر پسندی ارائه بدهند تا آن‌ها از تماشای فوتبال لذت ببرند. 

لیست قلعه نویی را در حد معقولات تامین می کنیم

رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان درباره اینکه بازیکن جدیدی به خدمت نمی‌گیرید، اظهار کرد: به هر حال نظر سرمربی است و هر لیستی ارائه بدهد در حد معقولات تامین می‌کنیم. در حال حاضر قلعه نویی درخواست جذب بازیکن جدید نداده است، اما اسامی مدنظرش که در نیم فصل می‌دهد را به خدمت می‌گیریم. 

او درباره اینکه تیم سپاهان برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا چه تمهیداتی اندیشیده است، گفت: کارگروهی برای لیگ قهرمانان آسیا در مورد بحث اخذ مجوزات و رعایت الزامات‌ ای اف سی تشکیل شده است و اعضا به بررسی این موضوعات می‌پردازند. سرمربی تیم هم در بحث فنی برنامه خود را طراحی و اجرا می‌کند. اگر قلعه نویی تشخیص بدهد برای لیگ قهرمانان آسیا بازیکن نیاز دارد در آن صورت اقدامات لازم انجام می‌دهیم. 

رئیس هیئت مدیره سپاهان درباره پاداش  به اعضای تیم بیان کرد: همه باشگاه‌ها پاداش می‌دهند و تیم ما هم در این زمینه مستثنی نیست. به هر حال پاداش‌ها در باشگاه سپاهان به صورت یک سیستم تعریف شده که مبلغ  پاداش‌ها براساس پیروز‌های داخل و خارج از خانه و برد‌های تیم‌های بزرگ متفاوت است. طبق برنامه پاداش پیروزی برابر تراکتور هم به اعضای تیم می‌دهیم.

اخبار برگزیدهورزشی
شناسه : 58683
لینک کوتاه :
دکمه بازگشت به بالا