عمومی

شرور محله زنم را از چنگم در آورد

به گزارش جهان صنعت نیوز به نقل از رکنا: این مرد که از اوباش است وقتی رازش فاش می شد با تهدید از مردان می خواست زنان خود را طلاق بدهند.این شرور سابقه دار دیروز در دادگاه حضور یافت تا تحقیقات درباره پرونده سنگین وی تکمیل شود .

تراژدی تلخ

بهمن سال ۹۷ مردی وحشت زده و ناراحت درحالی که می ترسید افشاگری کند خودش را به پلیس آگاهی تهران رساند و پرده از خیانت همسرش برداشت.

این مرد که ادعا داشت جانش در خطر است از همسرش و یک شرور سابقه دار شکایت کرد.

مرد جوان گفت: ۱۰ سال است با همسرم ازدواج کرده ام و صاحب یک دختر پنج ساله هستم .مدتی پیش یک زن جوان مقابل مغازه ام آمد و به من ابراز علاقه کرد. او می‌گفت بیوه و صاحب دو بچه است و به من علاقه مند شده است. من به او گفتم همسر و فرزند دارم اما زن جوان حرف هایی زد که از شنیدن آن شوکه شدم او به من گفت همسرم با یکی از اراذل و اوباش محله به نام پوریا در رابطه است.

وی ادامه داد : من آن روز به خانه رفتم و در این باره از همسرم سوال کردم اما همسرم گفت اشتباه می کنم. من چند روز رفت و آمدهای همسرم را زیر نظر گرفتم و مطمئن شدم با شرور محله رفت و آمد دارد . به همین دلیل سراغ پوریا رفتم اما او به رویم چاقوکشید و تهدید کرد تا از همسرم جدا شوم .

خودکشی

این مرد گفت: چند روزی از این ماجرا گذشته بود که پوریا عکس های سیاهی را برایم ارسال کرد که از دیدن آن شوکه شدم. همسرم و پوریا با هم در رابطه بودند. من همان شب دست به خودکشی زدم اما زنده ماندم. من چند روز بعد پیش روان شناس رفتم و به توصیه او از همسرم جدا شدم اما بعد از جدایی ،دخترم از نظر روحی آسیب زیادی دید به همین دلیل با همسرم صحبت کردم تا حاضر به ادامه زندگی شود اما قبول نکرد.

مرد جوان گفت: همان شب شرور محله مان با تفنگ به مغازه ام حمله ور شد و مرا تهدید کرد تا دیگر سراغ همسر سابقم نروم .من حالا امنیت جانی ندارم و از پوریا شکایت دارم. من مطمئن هستم پوریا با تهدید تفنگ همسرم را مجبور کرده است تا به خواسته شیطانی او تن دهد.

شیطان فراری

به دنبال شکایت مرد جوان پلیس به ردیابی مرد شرور پرداخت و دریافت او به اتهام حمل سلاح تحت تعقیب بوده و متواری شده است.

پلیس با اطلاعاتی که به دست آورد سرانجام وی را در کرج دستگیر کرد و درحالی که او ادعای بی گناهی می کرد ماموران با بررسی تلفن همراه مرد شرور دریافتند این مرد با چندین زن دیگر نیز رابطه داشته است و با تهدید چاقو و تفنگ آن ها را مجبور به برقراری رابطه می‌کرد.

یکی دیگر از زنان در بازجویی ها فاش کرد که همیشه از پوریا می ترسید و نخستین بار او را با تهدید به قتل مجبور به رابطه سیاه کرده است.

پوریا که بازداشت شده بود دیروز در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران حاضرشد تا پشت درهای بسته و غیر علنی به سوالات قضات دادگاه پاسخ دهد .

با تکمیل تحقیقات از این مرد و همچنین شناسایی دیگر زنان پرونده که با بررسی فیلم های سیاه شناسایی شده اند ،قرار است پوریا به زودی محاکمه شود

 

 


شناسه : 74459
لینک کوتاه :

1 دیدگاه

دکمه بازگشت به بالا