علم‌الهدی: تصویب FATF خیانت به خون شهدای اهواز است

جهان صنعت نیوز| حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد علم‌الهدی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته مشهد گفت: آنچه در سالگرد دفاع مقدس برای ما قابل تامل است، تنها تجدید خاطره ایثارگری‌ و فداکاری‌های رزمندگان و جریان‌های دفاع مقدس نیست بلکه یک اندیشه و عقیده عظیم دینی و ایمانی در این سالگرد برای ما تجدید می‌شود و آن، وعده و بشارتی است که ذات مقدس پروردگار داده است.

وی با بیان اینکه روزی که به ما حمله کردند و انواع و اقسام جنایات را در شهرهای ما انجام دادند، شهرهای ما در زیر موشک‌هایشان بودند و… کسی فکر نمی‌کرد پیروز نهایی جنگ کیست، اظهار کرد: نظام ما چهل سال با قدرت با رهبری دینی ادامه یافته و دشمن کافر ما این روزها در دل عذاب الیم دوزخ به سر می‌برد. آیا شرایط همیشه این گونه است؟ خیر. وقتی مردم با اخلاص در عرصه دینی اقدام کنند، اینگونه می‌شود ولی اگر این گونه نباشیم، در هر نبردی به خاطر مسلمان بودن، پیروز نمی‌شویم.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ادامه داد: در طول تاریخ شکست‌ها و حملات بسیاری علیه ایران و مسلمانان رخ داده ولی در جنگ و دفاع مقدس، رزمندگان ما با ایمان و اخلاص در عرصه فداکاری مخلصانه وارد شدند. الان نیز همین گونه است. دشمن همان دشمن است و دشمنی‌اش نیز بیشتر است ولی دفاع مقدس جریانی در جامعه رقم گذاشته که دشمن هنوز جرات تهاجم نظامی به ما را ندارد.

علم‌الهدی با بیان اینکه دشمن با توطئه‌های دیگر به سراغ ما آمده است، تصریح کرد: یک مشت شکم‌پرور و درنده‌خو را با پول گول زده تا در اهواز زنان و کودکان را به خون بکشند. در رویارویی با نیروهای مسلح ما نمی‌توانند قرار بگیرند و بجای آن، کودک و زن می‌کشند که این نهایت ضعف، زبونی و بی‌دینی است که یک بشر را درنده می‌کند تا یک بچه چهار ساله را به خاک و خون بکشد.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان ما باید چشمان خود را باز کنند، خاطرنشان کرد: حتی شورای امنیت و سازمان ملل که تحت تیول قدرت‌های استکباری هستند، حمله اهواز را تروریستی نامیدند. به کسانی که عملیات تروریستی انجام دادند، وعده ۲۰۰ هزار دلار پول داده بودند. مگر این تبادل‌ها در بانک‌های کشور عضو FATF رخ نداده است. مگر قدرت‌های استکباری عضو این کنوانسیون مالی نیستند؟ پس چرا این کار را انجام دادند.

امام جمعه مشهد افزود: نمایندگان ما بفهمند در مجلس چه چیزی را تصویب می‌کنند، به چه تن می‌دهند، ملت را به چه چیزی می‌اندازند و ما را عضو چه کنوانسیونی می‌کنند که پول می‌گیرند تا ملت ما را بکشند. آیا آنها در آینده جلوی آزادی‌های ما را نمی‌گیرند؟ تصویب FATF حداقل خیانت به خون شهدای اهواز است.

علم‌الهدی با بیان اینکه دشمن از تقابل با ما ناامید، عاجز و ناتوان است و دچار ضعف و زبونی شده است، ابراز کرد: دشمن به همین خاطر به سراغ جنگ اقتصادی آمده است. اینکه شب چهارشنبه نصف شب در یک جریان رسانه‌‌‌‌‌ای اعلام شود دلار ۱۸ هزار تومان است و فردایش این رقم، نرخ دلار در کشور شود، مقصرش کیست؟ وزارت ارتباطات که می‌بیند امریکا به وسیله فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی وارد جنگ اقتصادی شده است،‌ مسئولیت ندارد جلوی آن را گرفته و کنترل کند؟

اخبار برگزیدهسیاسی
شناسه : 1895
لینک کوتاه :
دکمه بازگشت به بالا