اگر سود سهام عدالت آذرماه را دریافت نکرده اید، بخوانید

شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اعلام کرد: آذرماه امسال حدود ۱۰۰ هزار نفر نتوانستند سود سهام عدالت خود را دریافت کنند.

به گزارش جهان صنعت نیوز، شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اعلام کرد: یک میلیون سهامدار سهام عدالت همچنان شماره شبای معتبر خود را به این شرکت برای دریافت سود اعلام نکرده‌اند.

بنابر اعلام شرکت سپرده‌گذاری مرکزی حدود ۱۰۰ هزار نفر آذرماه امسال به دلیل مشکل در شماره شبای معتبر خود نتوانستند سود سهام عدالت دریافت کنند.

«مطابقت نداشتن کدِ ملی و شماره حساب» و «شماره حساب غیرفعال» از جمله دلایل آن است. بر اساس آمار از این تعداد ۵۵ هزار و ۴۴۵ نفر حساب بسته داشتند. ۳۲ هزار و ۵۸۷ نفر با مشکل عدم تطابق کد ملی و شماره حساب مواجه بودند. همچنین بر اساس آمار ۹ هزار و ۶۲۵ نفر دارای حساب راکد بودند. بیش از ۷ هزار نفر هم شماره حساب غیر فعال داشتند.بنابر اعلام شرکت سپرده‌گذاری مرکزی، متاسفانه همچنان یک میلیون نفر سهامدار سهام عدالت شماره شبای معتبر خود را در سامانه سجام ثبت نکرده اند.

بر اساس این گزارش، افرادی که تاکنون سود سهام عدالت خود را دریافت نکرده اند. می‌توانند با مراجعه به سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) به آدرس Sejam.ir، اطلاعات خود را بروز رسانی کنند تا شرکت سپرده گذاری مرکزی در اواخر اسفندماه امسال سود این افراد را به حسابشان واریز کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

بورس

شناسه : 409159
لینک کوتاه :

1 دیدگاه

  1. سازمان حج اوقاف کل هرینه حج از داو طلب گرفته اید آن زمان ۱۰۰۰۰۰۰تومان دریافت کرده.اید طلای ۱۸ عیار گرمی ۱۶۵۰۰تومان.پول نود گرم طلا از ما گرفته اید که ارزش فعلی آن دویست چهل میلیون است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا