پردیس افکاری به کما رفت

خواهر پردیس افکاری، بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون با ارائه توضیحاتی درباره آخرین وضعیت درمانی این هنرمند گفت: حدود ۱۰ روز پیش بود که پردیس را به بیمارستان منتقل کردیم و در این مدت متأسفانه بهبود حاصل نشده است و شاهد بدتر شدن وضعیت او هستیم.

به گزارش جهان صنعت نیوز، نازیار افکاری خواهر پردیس افکاری بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگاران، درباره آخرین وضعیت درمانی این هنرمند توضیح داد: خانم افکاری شب یلدا از خارج به ایران آمد و احوال عمومی‌اش هم خوب بود. اما وقتی پزشکان فوق تخصص در حوزه گوارش و اعصاب و روان او را چکاپ کردند. متوجه سرطان کبد شدیم و در بیمارستان بستری شد.

 وی درباره وضعیت فعلی این هنرمند، افزود: در حال حاضر ایشان امکان گفتگو با ما را ندارد. بنابر نظر پزشکان در حالت کما هستند. دکتر‌ها هم می‌گویند متأسفانه وضعیت عمومی‌اش در حال بدتر شدن است. نسبت به دیروز و حتی نسبت به صبح امروز، وضعیتش بدتر شده است.

افکاری ادامه داد: حدود ۱۰ روز پیش بود که پردیس را به بیمارستان منتقل کردیم. در این مدت متأسفانه بهبود حاصل نشده و شاهد بدتر شدن وضعیت او هستیم.

وی درباره پیگیری مدیران سینمایی از وضعیت این هنرمند هم گفت: در این مدت مدیران پیگیر وضعیت خانم افکاری نبودند. تمام افرادی که در این مدت به بیمارستان مراجعه کردند. از دوستان و همکاران او بودند. از طرف هیچ نهادی شاهد پیگیری نبودیم.  شکر خدا نیازی هم به حمایت در فرآیند درمان نداریم.

منبع: ایرنا

اجتماعی و فرهنگی
شناسه : 409920
لینک کوتاه :

۳ دیدگاه

  1. دم رئیس شورای شهر تهران گرم واقعا گل گفته
    اگه این اتفاق نیفته و قانون جدی و محکمی در این باره اجرا نشه شهر تهران از آلودگی و خلاف و شلوغی و بی آبی و گرونی و بی نظمی و…میترکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا