فقط عوارض الکترونیکی پرداخت شود

مدیر عوارضی آزاد راه تهران- پردیس گفت: تمام باجه های نقدی آزاد راه تهران- پردیس مسدود و همه آنها الکترونیکی می شوند.

به گزارش سرویس مسکن جهان صنعت نیوز، حمیدی باقری روزشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود. از تاریخ ۲۶ اسفندماه امسال تمام باجه‌های نقدی این آزادراه مسدود وتردد خودروها فقط به صورت الکترونیکی میسر خواهد بود.

وی ادامه داد: پیرو دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت راه و شهرسازی، همچنین طبق بند(ی) تبصره ۱۸ قانون بودجه. مبنی بر الزام اخذ عوارض به صورت الکترونیکی این آزاد راه نیز مانند سایر آزادراه‌های کشور الکترونیکی می شود.

مدیر عوارضی آزاد راه تهران- پردیس خاطر نشان کرد. به تمام هموطنان توصیه می کنیم جهت پرداخت به موقع عوارض آزاد راهی هر چه سریعتر. نسبت به ثبت نام و ایجاد کیف پول از طریق اپلیکیشن هایی مانند پرنا و یا مراجعه به سایت بانک مسکن اقدام کنند.

باقری ادامه داد: برای تسهیل این امر باجه‌هایی در عوارضی این آزادراه مستقر شده که خدمات غیرحضوری ارائه می دهند.

وی توضیح داد: این فرآیند برای آزاد راه‌های کل کشور معتبر بوده و بدیهی است در صورت به موقع پرداخت نکردن عوارض در طی ۱۵ روز، نرخ عوارض به صورت پلکانی افزایش یافته و خودروهای متخلف مشمول جریمه خواهند شد.

مدیرعوارضی آزاد راه تهران- پردیس تصریح کرد: خودروهای عمومی برای تردد در این آزادراه مشمول ۲۰ درصد تخفیف و خودروهای شخصی که بیش از ۴۰ بار در ماه تردد داشته باشند مشمول ۳۰ درصد تخفیف می شوند.

شهرستان پردیس با جمعیتی بیش از ۴۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

منبع: ایرنا

مسکن
شناسه : 411554
لینک کوتاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا