متقاضیان پژو پارس بخوانند

ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای توضیحاتی را درباره آخرین وضعیت متقاضیان خودرو پارس ارائه و اعلام کرد: متقاضیان پژو پارس به ترتیب اولویت در نوبت تحویل خودرو پارس قرار خواهند گرفت.

به گزارش سرویس خودرو جهان صنعت، در اطلاعیه ایران خودرو آمده است: پیرو مصاحبه تلویزیونی مورخ نهم اسفند ماه مهدی اسلام پناه رییس سازمان استاندارد، ضمن تشکر از مساعدت ایشان مبنی بر مجوز تداوم تولید پژو پارس، به اطلاع متقاضیان فراخوان نشده این خودرو می رساند، برمبنای مجوز کتبی سازمان ملی استاندارد، متقاضیان به ترتیب اولویت جهت واریز وجه فراخوان شده و در نوبت تحویل خودرو پارس قرار خواهند گرفت.

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران نهم اسفند ماه اعلام کرد که با گرفتن تعهدات، اصلاح و بهبود ارتقا خودروهایی که عیوب فنی در ایمنی و کیفیت دارند از جمله پژو پارس تا رسیدن نتایج مرکز آزمون بین‌المللی استاندارد ادامه دارد.

مهدی اسلام پناه در مصاحبه تلویزیونی گفته بود که تا زمان رسیدن نتایج در جهت رفع دغدغه ثبت نام کنندگان، تولید کننده خودرو در چند شیفت می تواند به تولید بپردازد تا دغدغه مصرف کنندگان را رفع کند.

طبق گفته وی، نتایج آزمون بین المللی بعد از اینکه اخذ شود شورای عالی استاندارد با در نظر گرفتن حقوق مصرف کننده و استاندارد و ایمنی تلاش می کند تا بتواند رفتار کیفی تولید را ارتقا دهد.

بزرگترین مشکل مربوط به خودرو پژو پارس

همچنین مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی در نهم اسفندماه اعلام کرد. مشکل پژو پارس دستور رئیس جمهور و با پیگیری سازمان تعزیرات حکومتی حل شد.

شهرام محسنی در این باره گفته است که روز چهارشنبه نهم اسفند جلسه‌ای با شرکت‌های خودروساز برگزار شد. این پیگیری‌ها تا حصول نتیجه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه بزرگترین مشکل مربوط به خودرو پژو پارس است. گفته بود که این موضوع بارها و بارها در جلسات مکرر تکرار و بررسی شده است و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از طریق رئیس دفتر رئیس جمهور پیگیر حل این مشکل بوده است. همچنین هفته گذشته معاون اول رییس جمهور نیز جلسه‌ای با شرکت‌های خودروساز و سازمان ملی استاندارد برگزار کرد.

محسنی اضافه کرد که روز چهارشنبه نهم اسفند نیز این پیگیری‌ها به جلسه هیات دولت رسید. رئیس جمهور شخصاً پیگیر حل این مشکل شد.

منبع: ایرنا

خودرو
شناسه : 411583
لینک کوتاه :

۲ دیدگاه

  1. ازدواج موقت یعنی زنا کارمزدبانکی یعنی رباه اختلاص یعنی دزدی درمکتب اسلام ازخدابترسیدگول سیاستمدارهارونخوریداونی که میخادگناه کنه بکنه دیگه چرااسم دین روخراب میکنیدبراهمینه که بیشترمردم بی دین شدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا