قیمت اقلام اساسی افزایش نخواهد داشت

معاون سازمان جهاد کشاورزی گیلان، قیمت اقلام اساسی را قیمت مصوب سال ۱۴۰۲ دانست و متذکر شد: هیچ گونه افزایش قیمتی در این بخش اتفاق نیفتاده است.

به گزارش سرویس اقتصاد کلان جهان صنعت نیوز، قاسم جوادزاده امروز. ۱۳ اسفندماه در قرارگاه امنیت غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان که با محوریت برنامه‌ریزی برای تامین کالاهای اساسی ایام عید و ماه مبارک رمضان برگزار شد. گفت: ۶۸۰ تن شکر، ۱۰۰ تن گوشت منجمد و ۳۴۰ تن مرغ منجمد با قیمت تنظیم بازار از طریق فروشگاه‌های بزرگ. اتحادیه‌ها و نمایشگاه‌های بهاره در سطح استان توزیع خواهد شد.

وی با بیان اینکه از محل ذخایر بخش خصوصی، ۳۴ مباشر برای دریافت ۵۰۰ تن گوشت قرمز معرفی شده‌اند. اظهار کرد: همه نوع اقلام اساسی تا پایان فروردین ماه در استان گیلان موجود است. و تنها نگرانی ما درخصوص تامین گوشت قرمز بود. با سهمیه اختصاص یافته و حضور بخش خصوصی امیدواریم بخش عمده‌ای از نیاز استان برطرف شود.

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی گیلان از تشدید طرح نظارتی کالاهای اساسی توسط بازرسان سازمان جهاد کشاورزی استان خبر داد. و گفت: این طرح نظارتی از ابتدای اسفندماه امسال آغاز شده. و تا پایان فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

جوادزاده تصریح کرد: هر ساله نمایشگاه‌هایی در سطح استان با هماهنگی اتاق اصناف و تعاون روستایی برگزار می‌شود و اقلام اساسی به قیمت تنظیم بازاری در این نمایشگاه‌ها عرضه می‌شود و لذا امسال میوه شب عید نیز با هماهنگی تعاون روستایی شامل سیب و پرتقال و خرما در غرفه‌هایی در این نمایشگاه‌ها عرضه خواهد شد.

وی قیمت اقلام اساسی را قیمت مصوب سال ۱۴۰۲ دانست و متذکر شد: هیچ گونه افزایش قیمتی در این بخش اتفاق نیفتاده است و مردم می‌توانند از طریق سامانه ۱۲۴ و سامانه ۱۳۵ تعزیرات و یا بازرسان سازمان جهاد کشاورزی استان موارد افزایش غیرقانونی قیمت‌ها را گزارش دهند.

منبع: ایسنا

اقتصاد کلان
شناسه : 411765
لینک کوتاه :

1 دیدگاه

  1. بدترین کسب وکار .دلالی است.
    دلال همان قمارباز است.
    که هیچگونه فعالیتی ندارد فقط با زبانش .
    دلال نه سواد نه تجربه ونه کاربلد است.
    جمع آوری این دلالان باید ضربتی انجام گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا