طرح تعویض موتورسیکلت از ۱۵ اسفند آغاز می شود

سازمان پایانه‌های شهرداری تهران در نظر دارد فراخوان طرح تعویض موتورسیکلت‌های بنزینی با موتورسیکلت‌های برقی ویژه کلیه مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌های شهرداری تهران را از تاریخ ۱۴۰۲.۱۲.۱۵ به مدت یک هفته به اجرا بگذارد.

به گزارش سرویس خودرو جهان صنعت نیوز، پوریا علیمردانی مدیر عامل سازمان پایانه‌های شهرداری تهران از طرح فراخوان تعویض موتور سیکلت های بنزینی با موتورسیکلت‌های برقی ویژه شهرداری تهران خبر داد. و گفت: با توجه به تکلیف شهرداری تهران در خصوص اجرای ماده (۱۴). آئین‌نامه فنی موضوع ماده (۲) قانون هوای پاک مبنی بر الزام برقی‌سازی کلیه ناوگان موتورسیکلت ملکی دستگاه‌های اجرایی از جمله شهرداری تهران. و با توجه به مکاتبه معاونت حمل و نقل و ترافیک با موضوع ارسال اطلاعات موتورسیکلت‌های واحدهای شهرداری، تمامی واحدهای شهرداری. ضمن ارسال اطلاعات موتورسیکلت‌های ملکی خود به سازمان مدیریت حمل و نقل بار و پایانه‌های مسافری، می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۲.۱۲.۱۵ به مدت یک هفته. پس از هماهنگی تلفنی با شماره ۸۸۵۴۹۳۲۷ با مراجعه به پایانه و پارک‌سوار بیهقی، معاونت ساماندهی و نظارت بر حمل و نقل بار و کالا. نسبت به بازدید از موتورسیکلت‌های برقی مورد اشاره و انتخاب آن برای جایگزینی با موتورسیکلت‌های بنزینی خود اقدام نمایند.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و پایانه‌های مسافری شهر تهران، علیمردانی افزود. این طرح در مرحله نخست ویژه مناطق و سازمانهای شهرداری تهران اجرا شده است. و در مرحله بعد شامل کلیه موتورسیکلت‌های باری در سطح شهر تهران می شود. که ان‌شاءالله بتوانیم در مدت زمان کمی، موتورسیکلت‌های بنزینی فعال در سطح شهر که اقدام به جابجایی بار می‌نمایند. را با موتورسیکلت‌های برقی تعویض کنیم.

منبع: ایسنا

خودرو
شناسه : 411768
لینک کوتاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا