این گوشی ۷ سال آپدیت می‌شود!

سامسونگ اولین شرکتی نیست که چنین وعده‌ای می‌دهد، زیرا گوگل نیز قبلاً اعلام کرده که برای پیکسل ۸ تا هفت سال به‌روزرسانی نرم‌افزاری ارائه خواهد داد.

به گزارش سرویس دانش و فناوری جهان صنعت نیوز، سامسونگ با معرفی سری گلکسی S24 از انتشار هفت سال آپدیت برای این گوشی‌ها خبر داد. اما دلیل این کار چیست؟

سامسونگ در رویداد معرفی پرچمداران جدیدش یعنی سری گلکسی S24 وعده داد تا هفت سال برای این گوشی‌ها به‌روزرسانی نرم‌افزاری منتشر کند. این آپدیت شامل آپدیت‌های سیستم‌عامل و وصله‌های امنیتی می‌شود.

سامسونگ اولین شرکتی نیست که چنین وعده‌ای می‌دهد. زیرا گوگل نیز قبلاً اعلام کرده که برای پیکسل ۸ تا هفت سال به‌روزرسانی نرم‌افزاری ارائه خواهد داد.

وب‌سایت GSMArena از نیکلاس پورتر، معاون واحد موبایل سامسونگ، درمورد دلیل انتشار آپدیت به‌مدت هفت سال برای گلکسی S24 سؤال کرد.

پورتر گفت: تحلیل‌های سامسونگ که طبق بازخورد کاربران به‌دست آمده‌اند، نشان می‌دهند طولانی‌ترشدن دوره‌ی پشتیبانی، ارزش بیشتری به گوشی هوشمند می‌بخشد. این موضوع هزینه‌های به‌روز نگه‌داشتن نرم‌افزار را توجیه می‌کند.

تحقیقات سامسونگ نشان می‌دهند کاربران تمایل دارند گوشی‌های خود را برای مدت طولانی‌تری نگه دارند. بناربراین منطقی به‌نظر می‌رسد که شرکت‌های سازنده‌ی این محصولات، دوره‌ی پشتیبانی نرم‌افزاری را افزایش دهند

عصر ترکیه

دانش و فناوری
شناسه : 416336
لینک کوتاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا