۳۵۰۰ تاکسیران بالای ۷۰ سال بیمه شدند

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: ۳ هزار و ۵۰۰ راننده تاکسی بالای ۷۰ سال که در طرح بیمه تکمیلی تاکسیرانان ثبت نام نکرده بودند، را شناسایی و بیمه کردیم.

به گزارش سرویس بانک و بیمه جهان صنعت نیوز، شادی مالکی از ارتقای خدمات رفاهی به تاکسیرانان خبر داد و گفت: با شناسایی تاکسیرانان بالای ۷۰ سال که در طرح بیمه تکمیلی ثبت نام نکرده‌اند، اقدام به بیمه آنها کردیم.

وی افزود: در این راستا ۳ هزار و ۵۰۰ راننده تاکسی بالای ۷۰ سال که در طرح بیمه تکمیلی تاکسیرانان ثبت نام نکرده بودند، را شناسایی کردیم.

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران ادامه داد: ارتقای سطح سلامت تاکسیرانان و بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های موجود در شهرداری برای ارائه خدمات درمانی مطلوب از اولویت‌های تاکسیرانی است که این مهم با همکاری شرکت شهر سالم انجام می‌شود.

وی در ادامه یادآور شد: سازمان با شناسایی تاکسیرانان بالای ۷۰ سال که در زمان ثبت‌نام موفق به ثبت بیمه درمان تکمیلی نشده‌اند، اقدام کرده و این افراد را به شرکت شهر سالم شهرداری معرفی کرد‌.

مالکی خاطرنشان کرد: افراد فوق می‌توانند از خدمات پوشش بیمه درمان تکمیلی شرکت مذکور در طول سال جاری استفاده کنند؛ طی روزهای آینده از طریق پیامک به این افراد اطلاع‌رسانی خواهد شد.

منبع: تسنیم

بانک و بیمه
شناسه : 416951
لینک کوتاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا