دکتر فتح‌الهی خبر داد؛

ثبت بالاترین میزان واگذاری بنگاه‌ها و اموال هلدینگ آینده پویا از زمان تاسیس تاکنون/ رشد ۶۰۲ درصدی میزان واگذاری

مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا از واگذاری 28 هزار میلیارد ریالی در این هلدینگ خبر داد و گفت: بالاترین میزان واگذاری بنگاه‌ها و اموال هلدینگ آینده پویا از زمان تاسیس این هلدینگ تاکنون با برگزاری بالغ بر 13 مرحله مزایده عمومی در سال 1402 ثبت شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا، دکتر افشار فتح‌الهی اظهار داشت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست‌های ابلاغی دولت مردمی سیزدهم، شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا وابسته به بانک ملی ایران، در سال ۱۴۰۲ اقدامات موثری را درباره خروج از بنگاهداری به عمل آورد.

مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا ادامه داد: این هلدینگ با برنامه‌ریزی، تلاش‌های مستمر و پیگیری‌های انجام شده، توانست در سال ۱۴۰۲ در اقدامی بی‌سابقه با برگزاری بالغ بر ۱۳ مرحله مزایده عمومی نسبت به واگذاری بخشی از اموال، دارایی‌ها و شرکت‌های تابعه با ارزش ریالی ۲۸ هزار میلیارد ریال اقدام نماید.

وی با بیان اینکه اولویت اصلی هلدینگ آینده پویا، خروج از بنگاهداری و سرمایه‌گذاری و مشارکت در طرح‌های مولد در حوزه‌ها و صنایع معدنی کشور است، تصریح کرد: رشد ۶۰۲ درصدی میزان واگذاری سال ۱۴۰۲ نسبت به سال ۱۴۰۱ که منجر به ثبت بالاترین میزان ریالی واگذاری در این هلدینگ گردید، گویای این موضوع است.

دکتر فتح‌الهی خاطرنشان کرد: امیدواریم با توجه به برنامه‌های تدوین شده برای سال جاری که مزین به شعار “جهش تولید با مشارکت مردم” است، بتوانیم شاهد رشد قابل توجه میزان واگذاری‌ها نسبت به سال قبل باشیم.

خواندنی
شناسه : 419369
لینک کوتاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا